Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vállalnád férfiként a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnád férfiként a szeretett nő gyerekeit úgy, hogy neked így sosem lesz saját?

Figyelt kérdés
A szituációban én vagyok a nő. Egyedül nevelem a gyerekeimet, nincs szükségem anyagi támogatásra ehhez és a gyerekeknek is van apjuk. Ezt csak azért írtam le, mert eszemben sincs más nyakába tolni őket, DE! Úgy alakult, hogy egy nagyon jó, évtizedek óta tartó baráti kapcsolatom szerelemmé fordult át és nagyon bizonytalan vagyok. Ő mindig is vágyott saját gyerkőcre és a kora alapján, mint férfinek, erre még lenne is lehetősége. Én egészen biztosan nem fogok már szülni. Ő azt mondja, hogy rengeteget gondolkozott ezen és képes lenne elfogadni, én viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez így működne. Most ott állunk, hogy szeretne szeretni engem/minket, én viszont behúztam emiatt a kéziféket... Sok-sok beszélgetés vár ránk, így nem is az a kérdés, hogy mi mit csináljunk. Az érdekelne, hogy ti mennyire lennétek elfogadóak ebben (40+ életkorban)?
jan. 10. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Ő azt mondja, hogy rengeteget gondolkozott ezen és képes lenne elfogadni, én viszont nem vagyok benne biztos,


Kérlek, ne gondolkozz őhelyette! Felnőtt ember, el tudja dönteni. Ha azt mondja, együtt tud élni ezzel, hogy neki nem lesz saját, akkor együtt tud élni. Mi a kérdésed...??

jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Most ezt mondja később pedig meglátjuk.... Én maximum kiegyezésre lennék hajlandó hogy "oké eltűröm a hozott gyereket de kell saját is" -hozzáteszem ezt is csak klassz nőnek ajánlom fel nem szomszédJulcsának
jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem megfogja magát gondolni a jövőben és el fog hagyni ha te nem szülsz neki.
jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Sokáig azt gondoltam vállalnám. Aztán elolvastam az erre https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb.. a kérdésekre adott női válaszokat, és azóta nem. Sőt, 1-2 dugáson kívül, semmit nem akarok a gyerekes nőktől.
jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha gyereket akarnék, 40 felett nyilván lenne már, nem is értem mit gondolnak egyesek.
jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen fog lelépni. Ismerek nem egy ilyet, ott se lépett le a pasi vagy nő mert nem lett saját, már nem is fog mer már "kiöregedtek" a gyerek dologból.

De lehet meggondolja magát....

Sztm ne agyalj, élvezd a dolgokat.

N 31

jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

"kora alapján, mint férfinek, erre még lenne is lehetősége."


Tényleg lehet még rá lehetősége.

jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

Sok férfi nyilván rávágja, hogy NEM, sok férfi, meg a dugás vagy lakhatás miatt, hogy IGEN.

ÉN..., megtudok hatódni a szülő - gyermeke kapcsolattól, és lehet, hogy vállalnám a gyermek nevelését. Pl.: [link]

jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
4 most ez hogy jön a kérdéshez? Senki nem kérdezte neked kell e gyerekes nő...
jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

Realitások talaján állva!


- Ex kanid képben van?

- Anyagiak/lakhatás?

- Gyerek kora, neme, egészsége, bőrszíne?

- Jó nő vagy?

jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!