Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más párja is mindig kikerekedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is mindig kikerekedik összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony, gyönyörű nőim voltam. Nem dicsekvésből, csak a kontextus miatt írom, hogy mi a kiinduló állapot. Tipikus modell vagy sportos alkat, szép arc. Hiába ismerkedünk sokáig, vagy eleinte csak szexkapcsolat, vagy már együtt is vagyunk, semmit nem változik a teste. De amint összeköltözünk (szeretek mindenkit korán magamhoz költöztetni:D), valami megváltozik. 2-3 hónap alatt, de max fél év alatt mindenki megváltozik. Most ne azt képzeljétek el, hogy egyből jól elhízik, mert nem. De pl a legutóbbi 5 kapcsolatomnál összeköltözés után 2-3 hónap múlva már azt látom, hogy nehezen jön fel a farmer, épphogy túljut a combon, has behúz és éppenhogy összegombolja. A lapos has helyett ha odanyúlok az fogad, hogy azért már van mit megfogni.

Más tapasztalja ezt, hogy kis mértékben egyből elkezd hízni a párja, amint komolyra fordul a kapcsolat?


jan. 30. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ne a zaba legyen az egyetlen programotok kapcsolatban. Gondolok ezalatt a Netflix előtt csipszezésre, ha randizni mentek, nem kell mindig kiegészítő kaja, stb. Nekem szokott ingadozni a súlyom, +/- 5 kilókat változik mindig, de nem kapcsolatfüggő.
jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egy típusod.
jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1: De érted. Évekig tudott ilyen alkatú lenni, csak nem lehetek ennyire rossz hatással rá, ha az én súlyom nem változik

#2: Ezt hogy érted?

jan. 30. 21:48
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3# Van aki szingliként nem kajál annyit, mert nem unalomevő, hanem társasági evő.
jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Természetes...

Nem tudom hány évesek voltak, de 25+ éves kort elérve már sokkal nehezebb tartani a súlyt ha nem aktív valaki, és sok ember azért figyel magára hogy párt találjon, úgy van vele hogy meg van már nem kell nagyon figyelnie mint eddig. A nők esetén pedig sokkal nehezebb tartaniuk a súlyt mint a férfiaknak, náluk a csontváz közeli test elvárt és eleve alacsonyabb a kalória igényük ha döglés a programm kb akkor alig ehet vmit hogy megtartsa alakját bizonyos kor után.

jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Hát vannak olyan nők és férfiak akik belekényelmesednek a kapcsolatba, azt hiszik, hogy egy kicsit felhízva, vagy akár túlsúlyosan is kívánni fogja a másik.
jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
És mind az 5 összeköltözésig eljutott kapcsolatt ezért ment tönkre? Te mit raktál bele ezekbe a kapcsolatokba?
jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes egyébként, sok nő elengedi magát ha biztonságban érzi magát. Ez a mostmár nem kell odafigyelni magamra mert már van aki elfogad.
jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék hízni. 😁
jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az vagyok, aki várja is ezt!


Nő vagyok, nagyon vékony.. 40kg kb. max 41-42kg nagyon vékony, pedig eszem, legalábbis én úgy gondolom. Mindig evési gondjaim voltak, kivéve akkor amikor volt kapcsolatom és sokat együtt voltunk. Akkor, amit megettem nem szaladt át rajtam, hanem megmaradt rajtam és akár 45-47kg-ra is fel tudtam magam tömegelni!


Egyedül meg mintha elutasítaná a kaját a testem..

jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!