Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más párja is mindig kikerekedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is mindig kikerekedik összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony, gyönyörű nőim voltam. Nem dicsekvésből, csak a kontextus miatt írom, hogy mi a kiinduló állapot. Tipikus modell vagy sportos alkat, szép arc. Hiába ismerkedünk sokáig, vagy eleinte csak szexkapcsolat, vagy már együtt is vagyunk, semmit nem változik a teste. De amint összeköltözünk (szeretek mindenkit korán magamhoz költöztetni:D), valami megváltozik. 2-3 hónap alatt, de max fél év alatt mindenki megváltozik. Most ne azt képzeljétek el, hogy egyből jól elhízik, mert nem. De pl a legutóbbi 5 kapcsolatomnál összeköltözés után 2-3 hónap múlva már azt látom, hogy nehezen jön fel a farmer, épphogy túljut a combon, has behúz és éppenhogy összegombolja. A lapos has helyett ha odanyúlok az fogad, hogy azért már van mit megfogni.

Más tapasztalja ezt, hogy kis mértékben egyből elkezd hízni a párja, amint komolyra fordul a kapcsolat?


jan. 30. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#20 úristen ez durva!! Gratula a nagy fogyáshoz! 170 kilóról nem semmi.

A szüleid meg az orvosok nem avatkoztak bele a 12 évesen 64 kilóba? Csak azért kérdezem mert én is 175 vagyok, de 12 évesen, hetedikes koromban még csak 165cm és 40kg körüli voltam, a kisfiam meg még kisebb, ő most 11 és fél, 153 cm és 35 kg.

febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21.

Köszi:)


A szüleimet max olyan szinten érdekelte a dolog, hogy ledagadtoztak, de egy gyerek mégis mit tudhat az egészséges fogyásról? Semmit nem tudtam.

14 évesen 100kilósan próbálkoztam először fogyással, de egyszerűen hosszú évekig nem találtam a helyem ezen a téren, hol koplaltam, hol már nem bírtam tovább és feladtam így aztán jojózott a súlyom sokat. Evészavar alakult ki, érzelmi evő, és függő lettem, és ebből az állapotból már rettenetesen nehéz volt kijönni.

Vannak hullámvölgyek, nem könnyű lefogyottként sem tartani magam de már jobban tudom kontrollálni:).

Az életmódváltásban egy ritka hozzáértő dietetikus segített, aki felhívta a figyelmem a túlevés mentális, lelki oldalára is. Ezen sokat gondolkodtam, és rengeteget segített az állapot megértésében, a tudatosság kialakításában és gyakorlásában:)

febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!