Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más párja is mindig kikerekedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is mindig kikerekedik összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony, gyönyörű nőim voltam. Nem dicsekvésből, csak a kontextus miatt írom, hogy mi a kiinduló állapot. Tipikus modell vagy sportos alkat, szép arc. Hiába ismerkedünk sokáig, vagy eleinte csak szexkapcsolat, vagy már együtt is vagyunk, semmit nem változik a teste. De amint összeköltözünk (szeretek mindenkit korán magamhoz költöztetni:D), valami megváltozik. 2-3 hónap alatt, de max fél év alatt mindenki megváltozik. Most ne azt képzeljétek el, hogy egyből jól elhízik, mert nem. De pl a legutóbbi 5 kapcsolatomnál összeköltözés után 2-3 hónap múlva már azt látom, hogy nehezen jön fel a farmer, épphogy túljut a combon, has behúz és éppenhogy összegombolja. A lapos has helyett ha odanyúlok az fogad, hogy azért már van mit megfogni.

Más tapasztalja ezt, hogy kis mértékben egyből elkezd hízni a párja, amint komolyra fordul a kapcsolat?


jan. 30. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
No vagyok, de ismeretsegi koromben lattam, ahogy volt, aki huszonevesen az eskuvoig eleresztette magat, es az attitudje is az volt, hogy most mar mindegy. Raadasul nem az volt, hogy szinglikent dietazott, hanem amint part talalt, lomha lett es zabalt.
jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, minden hosszabb kapcsolatomban híztam :D Bár én sosem voltam csontvékony. Ez ilyen, elkezdődnek a közös kajálások, a szabadidőmet inkább vele töltöm és kevesebbet sportolok, vagyis inkább már semmit, éppen fogyni akarok de ő azt mondja szerintem nem kell te így vagy gyönyörű és erről mindennap megerősít, akkor úgy vagyok vele hogy tényleg minek törjem magam. Csak aztán nem tartom a súlyomat hanem felszedem :D és igen volt hogy én azért fogytam le hogy több esélyem legyen a jó pasiknál. Aztán amikor van aki elfogad így ahogy vagyok akkor nem aggódom, biztonságban érzem magam. Majd szakításkor az első gondolatom, hogy na akkor megint kezdhetek fogyózni :D
jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Te kis korán odaköltöztetős, modellt kikerekítő rosszfiú!
jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan csokikat és csokis kekszet hozott ajándékba, ezért eleinte én is híztam 3-4 kilót, de már összeköltözés előtt is. Magamnak nem vettem ilyeneket előtte. Aztán rájöttem hogy ez emiatt is van, már visszafogytam és odafigyelek.
jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%

Amikor egy nő azt érzi, hogy biztonságban van és a kapcsolata szilárd akkor nem fogja sanyargatni magát diétával és heti 5 óra edzéssel. Ha egyedül marad és új pasit kell fognia mindig tudnak fogyni nekem ez a tapasztalatom. Az első feleségemet 54kg vettem el, majd szülés után elhízott 70-75kg, majd jött a válásunk és 1 évre rá már csak 60kg volt. Unokatesóméknál detto ugyanez a helyzet, csak ott még durvábban elhízott a neje és válásuk után összeszedte magát és ledobott vagy 30kg, nála már plasztika is kellett mert a bőr lógott rajta.

Persze ha egy nő terhes lesz akkor felborul a hormonháztartása és sokan elhíznak, kell egy pár év amíg visszanyeri az alakját, de ezért áldozatokat kell hozni. Ha kevés a mozgás és esténként jön a pizza és a hideg sör úgy nehéz ezt kivitelezni. A mostani párom nagyon jól néz ki és odafigyel arra mit eszik és bár nem volt egyszerű feladat, de engem is sikeresen meggyőzött arról, hogy más kaját kellene ennem. 1 év alatt 10 kiló ment le rólam, 100kg mellett ez nem tűnik soknak, de nagyon lehet érezni. Az egészséges életmód értékrend kérdése, aki túl fáradt vagy lusta ahhoz hogy rendszeresen sportoljon ott borítékolható az elhízás.

jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Nálam ugyanez megvan


Sokkal többet nasizok, mivel ő mindig meglep vele és akkor már nem mondok nemet

Nekem "csak" 7kg jött fel így, de az is sok 😅

jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem par eve ingadozik a sulyom. Gyerekkent, tinikent nagyon vekony voltam, 55 kg 18-19 evesen. Nehany evvel kesobb mar 60-65, hol kevesebb, hol tobb. Most 27 evesen 70 kiloval estem teherbe, 3 honapos vagyok es fogytam par kilot. Pedig az utobbi 10 evben nem sokat valtozott az etkezesi szokasom, a nehez fizikai munkatol izmosodtam egy kicsit.
jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mi kerülünk nagy kivételbe. Előtte diétától fogytam, párom többnyire átvette a saját étkezésemet összeköltözve, és lassú fogyás alakul nála is. :-)


35/F

febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül jókat eszünk és dícsér engem. Nem azt kell elképzelni, hogy koplalunk. Valamikor pedig süt-főz saját magának, amit én nem eszek meg.
febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Én eleve kövér voltam mikor összejöttünk a férjemmel, épp a sokadik fogyókúránál és egy 15 kilós fogyásnál tartottam.

Aztán jött a szerelem, együtt nasizások, evések stb, és az esküvőnkön ami 1,5 év után volt 25kg plusz volt már rajtam az amúgy is meglévő +60kg mellett.

Sajnos utána is híztam még 20kilót, pedig többször is próbálkoztam fogyással, de nem ment.

Aztán egyre több egészségügyi problémám lett, így végül muszáj volt egy jobban átgondolt életmódváltást összehozni.

Így néhány év alatt nagy küzdelmek árán de lefogytam az összes felesleget. 170-ről 64 kilóra. Utoljára 12 évesen voltam 64kg, csak akkor még alacsony voltam hozzá kisgyerekként😂. A mostani 175centimhez pont jó:) És most már a súlytartásért diétázom/ sportolok.

febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!