Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagy veszekedés volt ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszekedés volt ma a barátommal,és pofon öntött egy pohár hideg vízzel,amikor már így is beteg vagyok két hete és nem múlik. Ennek fényében jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
febr. 3. 14:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Pofon öntött? Fura megfogalmazás. Amúgy kevés az infó, min veszekedtetek? Miért öntött le, volt valami előzetes, vagy egyszercsak a nagy veszekedésbe leöntött?
febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül.. Vannak akik kiprovokaljak. Egyszer apám öntötte le hideg vízzel a hisztizo anyukámat, ez volt köztük az egyetlen "tettlegesseg" egész életük során. De ettől még boldogan éltek apám halálaig.


Szóval nem minden fekete és fehér. Értem hogy nem szél amit tett, de gondold át azt is, hogy te hogy viselkedtel előtte éppen. És hogy szereted e annyira, hogy ezen túllepjetek.


Persze ha alapvetően agresszív a pasas, akkor én is a szakítás mellett döntenék.

febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az a jogos szakító ok, amit te annak érzel.

Ilyet mondjuk normális ember nem nagyon csinál, főleg, hogy még beteg is vagy.

febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Számít, hogy jogosan avagy jogtalanul szakítasz, ha nem vagy vele boldog?
febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Kérdés miért öntött pofán pohár vízzel.
febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mert veszekedtünk. De ez úgy volt,hogy már abbahagytam, én elhallgattam.Erre fel egyik pillanatról a másikra durr a víz,és akkor meg ő kezdte el...
febr. 3. 14:48
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
És te mit mondtál neki, hogy nem bírta türtőztetni magát? Az sem mindegy, sőt a veszekedéseknek van oka. Na de ha nem akarsz vele maradni ne maradj.
febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szólni mertem neki,hogy ne üldögéljen úgy az asztalnál,hogy kint lóg a takony az orrából.Azt mondtam neki,hogy te ennyire igénytelen barom vagy,hogy nem veszed ezt észre? Már többször szóltam neki érte...
febr. 3. 14:55
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

XDD


Legyetek külön.

febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy neked vicces utolsó, nekem inkább gusztustalan és felháborító volt...
febr. 3. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!