Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagy veszekedés volt ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszekedés volt ma a barátommal,és pofon öntött egy pohár hideg vízzel,amikor már így is beteg vagyok két hete és nem múlik. Ennek fényében jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
febr. 3. 14:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
39%

Bocs, kérdező, de miért kell káromkodni meg ilyen stílusban odamondani???


Nő vagyok, de ha a barátom nekiállna igénytelen rbancozni elküldeném a jó büdös f...ba.


Nem őt védem, mert normális ember nem így reagál, de te sem vagy százas.

febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
Könyörgöm! Le van írva, hogy már többször szólt érte. Hogy most akkor szólt neki már többször vagy több alkalommal fordult elő, tök mindegy. Ez undorító! Nem igaz, hogy nem veszi észre, és miért kell többször szólni?!
febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%
Márpedig előfordulhat, hogy nem veszi észre, mert nem nézegeti magát
febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
percenként a tükörben. Valószínűleg szőrös belülről az orra. Ha szeretnéd, akkor nem így, ilyen szeretetlen módon szólnál hozzá, tehát valóban nem érdemes együtt maradnotok, de nem a leöntés és takony miatt, hanem a szeretet hiánya miatt.
febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szeress Te egy igénytelent embert ha tudsz,sok szerencsét hozzá. Szerintem az a nem normális ember,aki ezt elnézi.Mert akkor az azt jelenti,hogy vagy minden mindegy neki,vagy akkor ő is olyan.Többször is szóltam már..Könyörgöm,felnőtt embernek ilyenért szólni kell? A seggét ne töröljem ki?
febr. 5. 16:54
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek igénytelen embert (nőt, mert férfi vagyok), de nem is élnék együtt olyannal, akit nem szeretek. Innentől nincs értelme a kérdésednek, hogy "jogosan" szakítasz-e. Nincs olyan, hogy jogosan, vagy jogtalanul. Ha valakit nem szeretsz, szinte már undorodsz tőle, azzal nem szabad együtt élni, mert csak elrontod az életed és a övét is.
febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Parádézz máshol és mással, ennyi a történet.
febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Végül ki nyert? :P
febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
59%

Stílus alapján szerintem ez a kérdező rendszeresen tesz fel kitalált sztorikat, nőnek állitca be magát.

Nem tudom elképzelni, milyen lepukkant emberek ezek, hogy száraz, cseppkőhöz hasonló fikamúmia lóg az orrukból, miközben az asztalnál munnyadnak, néha néha ráordítanak egymásra, közben pofon (sic!) önzik egymást.

A másik threadben meg nem mer szólni, hogy az emberi végtermék ott figyel a toaletten, lehúzatlanul.

A harmadikban meg az a baj, hogy a zabáló-alvó-fingó ösztönlény nem megy el orvoshoz, miközben impotens és magas vérnyomásos.

Hát komolyan mondom, ez a hely az isten állatkertjének luxuskilátója, csak itt válaszokkal etetjük a lényeket, nem káposztával.

febr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!