Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagy veszekedés volt ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszekedés volt ma a barátommal,és pofon öntött egy pohár hideg vízzel,amikor már így is beteg vagyok két hete és nem múlik. Ennek fényében jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
febr. 3. 14:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát nálam a pohár víz meg lehet hogy elment volna de hogy lógó takonnyal ül az aszalnal, az szakító ok az igénytelenség miatt.
febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Fújj.

Azt se értem, hogy jöttél vele össze.

Igénytelen tahó, és még neki áll feljebb.

Leégne a pofámról a bőr, hogy rám kell szólni az igénytelenség miatt, aztán még leállnék veszekedni meg leönteni a másikat.

Repülne..

Erről eszembe jutott egy itteni kérdés, mikor a kérdező szóvá merte tenni, hogy ugyan a pasija törölje már ki a seggét rendesen, mert mindig szarcsíkos a gatya, és a kérdező mosott.

A pasija meg jól összeveszett vele, hogy hogy mer ilyet szóbahozni.

Bohócok…

febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? Ez hogy kell elképzelni azt a bigyó, taknyot? Folyik az orra és szipog, nincs zzepivagy mi az? Hát én még ilyet nem láttam. De ő ezt honnan tudja, hogy van valami ott, ezt érezni? El nem tudom képzelni milyen lehet.
febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Úgy kell elképzelni,hogy a száraz takony inda módjára lóg ki az orrából..Nem igaz,hogy nem érzi,nem veszi észre..
febr. 3. 16:18
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

Ja, az más.. márpedig ezt nem mindig veszi észre az ember, miért kell rögtön ilyen lealázóan rászólni?

Én aztán próbálok magamra figyelni, de aki azt mondja sose fordult még elő vele, hogy tükörbe nézve vette észre, hogy hát ki látszik valami az orrából, az hazudik.

febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Igazából szerintem mindegy, hogy mi volt az ok, rendes ember nem önti képen a másikat vízzel. Tény, hogy nem volt szép, ahogy mondtad amit mondtál, de ez nem indokol ilyen reakciót. Én elhagynám, de ennél jobban meg kell válogatni az embernek a szavait.
febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20%
Csak szerintem kamu?
febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%

15-össel értek egyet, v.sz.l. elkapta tőled, s te még ordenáró módon szólsz be párodnak. Úgyhogy a többiek sem értik a helyzetet. Indokolt volt a hideg víz, én is tettem már ilyet.


35/F

febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Meg még ilyen gyerekes hülyeséget képes vagy ide kiírni és nem tudsz magadtól mérlegelni. Azért szakíts jogosan, mert nem vagy képes együtt lenni vele.
febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Vajon melyik atomfizikus pontozott le? 🤦‍♂️🤦‍♂️
febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!