Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy fáj a hátam az új, méregdrága matractól?

Figyelt kérdés

Gyerek koromban sokkal keményebb ágyakhoz szoktam. Sokszor a földön aludtam, a szőnyegen egy össze hajtott paplanon. Mikor elköltöztem sem volt ágyam, csak egy szivacs matracom a földön. A legutolsó albimban egy kihúzhatós kemény kanapén.

Mikor még külön laktunk, csak hétvégén aludtunk együtt. Volt egy kisebb, két személyes, nagyon puha ágya. Olyan volt rajta aludni mint egy pihe-puha felhőn. Így hétvégeken nem éreztem semmi különöset miatta.

A szex viszont borzasztó volt azon a matracon, a puhasága miatt. Semmi stabilitás nem volt.


Egy éve össze költöztünk egy nagyobb házba, ahol nagy a háló. Ő intézte az ágyat. Boldogan újságolta hogy megvette álmai óriás ágyát! Plussz matracot bele. Gondolt rám, mert ez keményebb mint az előző. (Annyira sajnos nem. De a szex jobb rajta.)

Borzasztó drága volt.

Sokszor elmondja csak úgy random, hogy nagyon szereti az ágyunkat. Jó rajta aludni. Ő valóban jól is alszik.

Nekem túl puha. Először csak kicsit fájt a derekam. Azt hittem azért,mert a kocsi ülése nem jó. Vettem bele betétet. Páromtól is kaptam bele gerinc támaszt mikor az tönkre ment. Nagyon jó. Tornázni is szoktam rá. De 90%-ig biztos vagyok, hogy az ágy miatt van. Minden reggel fájó derékkal kelek. Már kúszik a fájdalom felfelé a hátamra. Minap elaludtam a kanapén és viszonylag jól ébredtem. Pedig rövid nekem.


Valamit csinálnom kell, mert már a cipőmet is fáj bekötni. Kenegetem is. De az okot kéne megszüntetni, ami az a matrac.


Hogy mondjam meg hogy ne bántsam meg? Sokái spórolt rá.



febr. 8. 14:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy most leírtad. Tán csak nem akarsz hosszú távon megnyomorodni?!
febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

De miért bántódna meg ezen?


Nekem is fájt a hátam, férjemnek a dereka, a keménynek vett matrac túl puhának bizonyult. Miért kéne ezen megsértődni, hogy nem vált be?

Vettünk helyette az ikában extra keményet (nem tudom, mi az a marha drága, ez 100k volt és tökéletes), azóta mindenki jól alszik.


Állj ki magadért.

febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána. Kell lennie kemény betétnek, amit a te oldaladra tehetsz. Vegyél, vagy csináltass.


Nem babra megy a játék. Ha elhanyagolod, 25 év, és bottal jársz, vagy kerettel.

febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kb 200k volt csak a matrac. Azért ezt az összeget nem csikkzsebből húzzuk elő. Jó. 60-70k-ért már láttam bele való méretet, ami keményebb.

Az a bajom, hogy ő meg ezt a puhát imádja és marha jól alszik benne. Mai napig nagyon örül neki hogy megvette. Nincs szivem megmondani neki. Tudom hülyeség.

A betét az én részemre nem hülye gondolat. Minap már arra gondoltam hogy beteszek egy ajtó lapot.

febr. 8. 14:52
 5/25 anonim ***** válasza:
Így, ahogy most...
febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szivem megmondani neki.


Neki kényelmes, neked nem. Miért nincs szíved megmondani?

febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek inkább két kisebb matracot, egyik puhább, ahogy ő szereti, másik kemény, ahogy te szereted. Problem solved.
febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy párok nem tudnak még ilyen piti dolgot sem megbeszélni, elmondani... Inkább ez a furcsa... Nálunk nincs olyan, amit ne tudnánk megbeszélni. Semmit sem félünk elmondani egymásnak, pont azzal bántanánk meg a másikat, hogy titkolódzunk bármilyen apróságban is.

N

febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennél idővel sokkal-sokkal érzékenyebb dolgokat is ki kell majd mondani.
febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Közben haza jött és látta a fejem. Megmondtam neki.

Szomorú volt, mert ő szereti ezt és nagyon jól alszik rajta. (Meg le is cseszett, h eddig miért nem mondtam.) Másik matracra nincs pénz. Holnap megyünk megnézni lehet-e (nem kényelmetlen-e) egy személyes keményítő betétet rakni kétszemélyes ágyba. Az 22ezer. :)

febr. 8. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!