Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy fáj a hátam az új, méregdrága matractól?

Figyelt kérdés

Gyerek koromban sokkal keményebb ágyakhoz szoktam. Sokszor a földön aludtam, a szőnyegen egy össze hajtott paplanon. Mikor elköltöztem sem volt ágyam, csak egy szivacs matracom a földön. A legutolsó albimban egy kihúzhatós kemény kanapén.

Mikor még külön laktunk, csak hétvégén aludtunk együtt. Volt egy kisebb, két személyes, nagyon puha ágya. Olyan volt rajta aludni mint egy pihe-puha felhőn. Így hétvégeken nem éreztem semmi különöset miatta.

A szex viszont borzasztó volt azon a matracon, a puhasága miatt. Semmi stabilitás nem volt.


Egy éve össze költöztünk egy nagyobb házba, ahol nagy a háló. Ő intézte az ágyat. Boldogan újságolta hogy megvette álmai óriás ágyát! Plussz matracot bele. Gondolt rám, mert ez keményebb mint az előző. (Annyira sajnos nem. De a szex jobb rajta.)

Borzasztó drága volt.

Sokszor elmondja csak úgy random, hogy nagyon szereti az ágyunkat. Jó rajta aludni. Ő valóban jól is alszik.

Nekem túl puha. Először csak kicsit fájt a derekam. Azt hittem azért,mert a kocsi ülése nem jó. Vettem bele betétet. Páromtól is kaptam bele gerinc támaszt mikor az tönkre ment. Nagyon jó. Tornázni is szoktam rá. De 90%-ig biztos vagyok, hogy az ágy miatt van. Minden reggel fájó derékkal kelek. Már kúszik a fájdalom felfelé a hátamra. Minap elaludtam a kanapén és viszonylag jól ébredtem. Pedig rövid nekem.


Valamit csinálnom kell, mert már a cipőmet is fáj bekötni. Kenegetem is. De az okot kéne megszüntetni, ami az a matrac.


Hogy mondjam meg hogy ne bántsam meg? Sokái spórolt rá.



febr. 8. 14:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

(Meg le is cseszett, h eddig miért nem mondtam.) - jogosan

szerintem van erre kompromisszum

#8 vagyok

febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Szomorú volt, mert ő szereti ezt és nagyon jól alszik rajta.


Ő ilyen érzelmi zsaroló típus amúgy? Ezért nem merted megmondani?

Az, hogy ő jól alszik rajta, az remek, de hogy te marhára nem, attól ő miért szomorú?

febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem érzelmi zsaroló!

Kettőnknek vette és boldog volt hogy mindketten jól alszunk rajta. Eleinte nem mondtam meg, mert azt hittem majd megszokom. Aztán meg azért mert talán a kocsi ülésétől van. Sokat kezdtem vezetni, nem akartam a matracra fogni.


Ő olyan, hogy nagyon örül annak amilye van és becsüli is. A kicsi és a nagy dolgokat is.

Néhány naponta esténként nagyot sóhajt és mosolyogva, megölelve mondja, hogy: "Olyan jó, hogy ilyen kényelmes ágyunk van és együtt alhatunk benne." Na, mondd már meg neki (pláne ha nem is voltál biztos benne) hogy neked fáj a derekad tőle.

febr. 8. 15:55
 14/25 A kérdező kommentje:

#8-as

Ezt nem igazán nevezném titoknak. Nem akartam fikázni egy számára szeretett drága pénzért vett dolgot, amikor nem tudom hogy tényleg attól fáj-e a derekam.

febr. 8. 15:59
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Adjátok ezt el és vegyetek 2 külön matracot ami befér pont egymás mellé az ágyba. Ő vegyen a saját oldalára olyan puhát amit ő akar, te meg olyan keményet amit te akarsz. Ha új a matrac ergo alig használt simán eladjátok, max nem annyiért amennyiért vettétek. Szexelni meg úgy is lehet.
febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
Méregdrágám, fáj a hátam az új méregdrága matractól :)
febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Vigyetek vissza a boltba.

Feltételezem dupla matrac. Venni kell két szimplát, ki ki olyat, amilyet szeret.


Respect az Ikeának meg Jysknek, náluk van kipróbálási idő, asszem 90 nap. Szó nélkül cserélik.

febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%
Ez valami eszméletlenül aranyos történet. :) Tartsátok meg sokáig ezt az egymás iránti kedvességeteket! :)
febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Én el nem tudom képzelni hogy hogy van olyan hogy ez nem közös döntés hanem csak úgy az egyik fél megveszi 🤷 És utána a másik meg hallgat, csak a neten picsog.
febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#14 Látom megragadtad a mondandóm lényegét... Ja, nem! Pfff!

#8 vagyok

febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!