Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy fáj a hátam az új, méregdrága matractól?

Figyelt kérdés

Gyerek koromban sokkal keményebb ágyakhoz szoktam. Sokszor a földön aludtam, a szőnyegen egy össze hajtott paplanon. Mikor elköltöztem sem volt ágyam, csak egy szivacs matracom a földön. A legutolsó albimban egy kihúzhatós kemény kanapén.

Mikor még külön laktunk, csak hétvégén aludtunk együtt. Volt egy kisebb, két személyes, nagyon puha ágya. Olyan volt rajta aludni mint egy pihe-puha felhőn. Így hétvégeken nem éreztem semmi különöset miatta.

A szex viszont borzasztó volt azon a matracon, a puhasága miatt. Semmi stabilitás nem volt.


Egy éve össze költöztünk egy nagyobb házba, ahol nagy a háló. Ő intézte az ágyat. Boldogan újságolta hogy megvette álmai óriás ágyát! Plussz matracot bele. Gondolt rám, mert ez keményebb mint az előző. (Annyira sajnos nem. De a szex jobb rajta.)

Borzasztó drága volt.

Sokszor elmondja csak úgy random, hogy nagyon szereti az ágyunkat. Jó rajta aludni. Ő valóban jól is alszik.

Nekem túl puha. Először csak kicsit fájt a derekam. Azt hittem azért,mert a kocsi ülése nem jó. Vettem bele betétet. Páromtól is kaptam bele gerinc támaszt mikor az tönkre ment. Nagyon jó. Tornázni is szoktam rá. De 90%-ig biztos vagyok, hogy az ágy miatt van. Minden reggel fájó derékkal kelek. Már kúszik a fájdalom felfelé a hátamra. Minap elaludtam a kanapén és viszonylag jól ébredtem. Pedig rövid nekem.


Valamit csinálnom kell, mert már a cipőmet is fáj bekötni. Kenegetem is. De az okot kéne megszüntetni, ami az a matrac.


Hogy mondjam meg hogy ne bántsam meg? Sokái spórolt rá.



febr. 8. 14:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
#8 vagyok, segítek: Az a durva, hogy itt írogatsz idegeneknek, ahelyett, hogy a szerelmeddel, társaddal beszélnél!
febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én eladnám a meglévő matracot, és vennék két különböző keménységűt, így neked is rendben lesz a derekad, és neki sem kell lemondani a pihepuhaságról. Szex majd a te térfeleden lesz :)
febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

19-nél a pont.


Ha tudta volna, hogy ez VALÓJÁBAN mekkora probléma neked, akkor gondolom vett volna két külön matracot, kinek-kinek olyat, amilyet szeretne.


Ezért kell kommunikálni. Ez egy apróság, ennél sokkal durvább nézeteltérések, nehezebb "titkok" is lesznek, amiket el kell egymásnak mondanotok.


Egy ilyen kapcsolat egyenes úton tart afelé, hogy te majd egyre több dolog miatt érzed szarul magad, amikről a párod nem is tud, és bumm, egyszer csak eléállsz, hogy te ezt már nem bírod tovább, ő mekkora szemét, és inkább válsz/szakítasz.


Ő meg teljes joggal széttárja a kezét, hogy mi a fos, hát honnan tudtam volna, hogy nem szereted a puncstortát, hát mindig csillogó szemmel megetted, amikor vettem a szülinapodra. Ez most csak egy példa volt, bármit be lehet helyettesíteni.

febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy MEGVESZI álmai matracát a tudom nélkül?! Komolyan én vagyok ilyen hülye? Mert nekem ALAP, hogy az, akivel összeköltözöm ilyent pont megbeszélek.


A zöld színű kistányért nem, mert max nem eszik belőle, de egy matracot nem választok ki csak úgy a másik tudta és beleegyezése nélkül, pont a keménysége miatt.

febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy a 23-as nagyon igazat ír, megéri alaposan megfontolni. Én is éltem olyan emberrel, aki semmit nem mondott, minden király, stb, majd egyik nap elém állt, hogy neki elege van, szakít.


Nézek rá teljes meglepetten: ennek mi a baja?

Ő: "Ez, ez, ez, ez meg ez".

Nézek rá már döbbenten: és ezt eddig miért nem mondtad???

Arra már nem volt válasza.


Na, azóta eszem ágában nincs kommunikációra képtelen emberrel tartós kapcsolatba kezdeni.

febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!