Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha én nőként nem dolgozom,házt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nőként nem dolgozom,háztartást viszek és a férjem itthon dolgozik,nagyon jól keres a saját vállalkozásában, attól aranyásó vagyok, annak ellenére,hogy így beszéltük meg? Amikor összejöttünk,negyed ennyi pénze sem volt,nem a fizetésére mentem.

Figyelt kérdés
Úgy örült tegnap is,hogy mire végzett a munkával,friss forró étel volt elé tálalva, a ház tiszta volt,és még a ruháit mis meg tudtam varrni. E4ttől függetlenül, volt olyan az ismerőseim között, aki "aranyásónak" nevezett,mert itthon vagyok,és nem dolgozom munkahelyen. Mi a véleményetek erről? Ettől függetlenül eddig nagyon jól ment a kapcsolatunk, csak kíváncsi vagyok más véleményére is, hogy hogyan látják ezt a helyzetet külsős szemmel nézve.
márc. 8. 16:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az, hogy igen kiszolgáltatott helyzetben vagy.
márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki másképp gondolkodik,


Ha a Férjednek ez így jó akkor nincs semmi probléma.

márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nektek kell tudni jó e így. Én csak a férjem miatt nem ülnék otthon egész nap, ha csak nincs valahonnan máshonnan jövedelmem. Veszélyes ha semmi kereseted nincs, mi lesz ha egyszer csak elhagy? Mi lesz ha valami történik vele, es nem tud dolgozni?

Meg ez egy elég kiszolgáltatott helyzet, gyakorlatilag mindenben tőle függsz.


Mondom mindezt ugy hogy mi is igy vagyunk, azzal a különbséggel hogy nálunk vannak gyerekek is, meg a ház is nagy. Most épp kapok a baba után pénzt, de van egy kis lakásom is kiadva, illetve majd beszállok a vállalkozásába, most is ha tudok segítek. Nulla jövedelemmel, teljes függőségben nem csinálnám, még igy se hogy bőven van itthon is mit csinálni.

márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek jó így. Amióta együtt vagyunk, egyetlen egy veszekedés volt köztünk. Én boldognak érzem magam, ő pedig örül annak,hogy én jól érzem magam,és együtt tudunk működni ha kell.
márc. 8. 16:47
 5/41 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mi köze hozzá?


Ha te felnőtt emberként úgy döntesz, hogy egzisztenciális kiszolgáltatottságban akarsz élni, akkor jogod van rá. Ez nem aranyásás, főleg nem akkor, ha előre megegyeztetek.

márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
12%
Igen az vagy. De ez a ti dolgotok, nekem nem fáj.
márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%

Neked kell, hogy ez megfeleljen.


"mire végzett a munkával,friss forró étel volt elé tálalva, a ház tiszta volt,és még a ruháit mis meg tudtam varrni." Ezt én is megcsinálom a 40 órás munkám mellett.


Az én párom is nagyon jól keres, tele van pénzzel, tölem se sajnálja, de nemhogy meg se fordul a fejemben, hogy én emiatt ne dolgozzak, hanem még jobban hajtottam, hogy én is több pénzt vigyek haza. Most kaptam egy komoly fizetésemelést, miután magasabb szintü feladatokat vállaltam a munkahelyemen.

Nem látom ugyanis, hogy mi jó lenne nekem abban, hogy nincs saját egzisztenciám. Hogy beleteszem a seggem a készbe, és más f.szával verem a csalánt.

Aztán amikor a férjem lelép, (ne adj isten valami történik vele) akkor ott állok csupasz seggel, ahogy általában az ilyen kitartott háziasszonyok szokták és azt se tudják, hogy mit egyenek másnap. Munkát nem találnak, mert száz éve kizárták magukat a munkaeröpiacról, sehova nem fognak kelleni tudás és tapasztalat hiányában. Büszkék lenni nem tudnak semmire, ha körbenéznek otthon, mert a csilivili cuccok nem attól kerültek az újépítésü házba, hogy ök meleg kaját föztek vacsorára. Egyedül meg soha nem tudják azt a színvonalat fenntartani, amit a férj biztosított addig. Szóval addig lesz ez az arany élet, amíg a férfi úgy dönt.

Nem vagy aranyásó, ha téged ez az élet kielégít és így boldog vagy, akkor csináld.

Anyósom se dolgozott egész életében, most apósom nyugdíjából élnek ketten. Csak azt látom, hogy anyósomon lóg a két számmal nagyobb gatya, meg száz éves régimódi ruhái vannak, apósom meg a legújabb divat szerint öltözik és ha elmennek vásárolni, valahogy mindig ö kap magára új cuccot. Az ö születésnapját nagy csinnadrattával ünnepeljük, az anyósomé meg aztán valahogy mindig eltolódik. De szólni nem szól soha, mert azt szokta meg, hogy neki kuss a neve, nem ö a pénzkeresö.

Nem tudhatod, hogy a férjed hogy fog változni az idö múltával, és ha nincs semmid, mindig függeni fogsz töle.

márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
50%
Nem aranyásó vagy, csak egyszerűen lusta. Ha lenne 3 gyereketek, akkor még oké, de így mi a fenét csinálsz egész nap? Más nők dolgoznak, mégis tiszta a ház, és van meleg étel. Nincs semmi motivációd arra, hogy tanulj, képezd magad, legyen önálló egzisztenciád, céljaid. Hol látod magad 15-20 év múlva? Nálunk lassan az összes gyerek kirepül, és már most nézegetem, hogy mi újat tanulhatnék, amivel érdekesebb lehet az életünk, többet utazhatnánk, és jobban kereshetnék.
márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
10%
Kinek mi koze hozzá? Ha nektek igy jó, hol a gond? Nálunk is hasonló a szitu, viszont én nem vagyok kiszolgáltatva teljesen. Neked pl nyugdijad hogyan lesz? Itthonról dolgozom egy multinál, de igazából nem szakadok meg egyáltalán, bőven van időm a háztartásra, meg kajat főzni minden nap meló mellett is. Nyilván a bér se valami jó, mert egymagam azért nem élnék fényesen ebbol az 500ezres kis nettóból, de mi pl házasok is vagyunk... Kereshetnék többet, de akkor meg neki is be kéne szállnia a házimunkába, és akkor kevesebb munkát is vállalna, és pénztől esnénk el..., nekünk ez így jobban megéri egyszerüen. Helyzete válogatja.
márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

#8

"Más nők dolgoznak, mégis tiszta a ház, és van meleg étel"


Meg a lónak a f*szát! Ha én KIVESZEM a részemet a pénzkeresésből, a pasi is lesz szives KIVENNI a részét a házimunkából/gyerekek koruli teendokbol

márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!