Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőmnek igaza lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek igaza lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm szerint aranyásó az alábbi férfi:


28 éves, jelenleg 4 órás munkahelyen dolgozik. A szüleivel lakik, korábban az exbarátnője lakásában élt a lánnyal. Keresgél másodállást, de egyelőre nem jött össze.


A barátnőm azt mondta, hogy hagyjam a francba a fickót, mert ahogy megtudná, hogy én a saját lakásomban élek és nem pedig albérletben (a szüleim halála után örököltem a lakást), azonnal ideköltözne hozzám "ingyenélni". Mert szerinte az ilyen pasi direkt olyan nőre vadászik, aki jó parti, és akihez oda tudna költözni...


Én jól érzem magam ezzel az emberrel, igaz még csak pár hónapja tart a dolog és elég rosszul esett, amit a barátnőm mondott.


Azon is gondolkodtam, hogy ilyen esetben ha a jövőben összeköltöznénk, akkor hogyan kellene alakítani a költség megosztást, hogy az igazságos legyen és ne hasson demotiválóan egyikőnkre sem (pl. ne szegje a munkakeresési kedvet)?

Nekem egyébként rendben van a munkám, elég jól kijövök belőle.


Ki mit gondol?



2021. nov. 1. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből kívülállóként nem lehet megmondani. Ha a barátnőd valóban jó barátnőd és jót akar neked, elképzelhető, hogy olyat lát, amit te a rózsaszín köd miatt nem. Nyilván nem kell szakítani, de legyél körültekintő, figyeld a jeleket. Az nekem is kicsit fura, hogy 28 éves felnőtt férfi napi 4 órában dolgozik csak. Nekem kisgyerekes kolléganőim is legalább 6 órában nyomják.
2021. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Főállást kellene keresnie! Mit csinál 4 órában?
2021. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell osszekoltozni

Majd raer 1ev itan. Addigra kiderul milyen ember

Nem kell elmondani h sajat a lakas. Egyszeruen ne. Beszelj rola. Sem az h pontosan milyen az anyagi jelyzeted. Eleg annyi eppen el tudod tartani magad es PONT.

Osszecuccolas utan minden rezsi felesben! Ez az alap.

2021. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nèzd, az valóban furcsa, hogy 28 èves èleterős fèrfikènt 4 órában dolgozik. Ne mondja már, hogy nem talál rendes 40 órás munkaviszonyt...

Jobb ha körültekintő vagy. Ha majd össze is költöztök, akkor is minden költsèg ès házimunka felesben.

2021. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 órával is meg lehet keresni elég pénzt ha olyan a meló. Persze ha olyan lenne nem kellene a szüleinél laknia.

Én felvetném neki h te is odaköltözöl a szüleihez, mert a lakásodat ki akarod adni...

2021. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem szeretném leírni, hogy mivel foglalkozik, mert elég specifikus szakma és félek, hogy esetleg ismerős ráismer a leírásból.


Nem igazán tudná eltartani magát csak ebből a fizetésből, maximum úgy, hogy valaki mással lakik albérletben. Ahhoz meg azt mondta semmi kedve és értelmetlen lenne, ha így tud spórolni. Engem ez azért nem zavar, mert én egyedül lakom és szinte mindig ő van nálam, így engem nem érint a dolog ilyen szempontból.


A szüleihez semmi esetre sem költöznék oda.

2021. nov. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!