Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én költöztem a férjem lakásába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én költöztem a férjem lakásába. Neki volt egzisztenciája, nekem nem. Szégyellnem kellene magam?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a férjem 42. Neki már saját lakása volt Budapesten, amikor összejöttünk. Nekem meg egy diákhitelem meg egy nagyon macerás, semmiben sem segítő családom. Egy internetes beszélgetésben előkerült, hogy hát legtöbbször a nők költöznek a férfihoz, a "biztosba", és úgy milyen könnyű. A vége az lett, hogy én csak fogjam be, a tutiba tettem be a hátsómat, véleményem sem lehet semmiről. A férjem nem gazdag, dolgozik, ahogyan én is. Ő havi 80-100 ezerrel keres többet mint én, azt hiszen ezt hívják kb. középosztálybeli életnek. Ugye nem kell szégyellnem magam vagy fel sem merül az "aranyásás"? Köszi!

2020. júl. 5. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán értem!

Akkor mindenkinek, akinek a párjának van lakása, el kellene azzal adatni és kettesben, albérletben kuporogni, hogy 15 éves életművészek, különböző noname fórumokon megsimogassák a buksiját?

Amit írsz, az álprobléma, műgond!

2020. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Férjed is úgy gondolja, hogy aranyásó vagy? Ha nem, akkor ne foglalkozz mások véleményével.
2020. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha beszállsz a költségekbe (adó, rezsi, stb.), akkor nincs.
2020. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miert bant teged ez? En ertem, hogy rosszul erzed magad ha mas ezt szova teszi, de ha idegenek akkor tegyel ra...masreszt ha olyan aki meg kozel all hozzad akkor mond el, hogy neked ez rosszul esik hiszen nem az anyagiakat nezted parvalasztas teren, mert akkor biztos talaltal volna 50est is nyaraloval terepjaroval es meno vallalkozassal, de te a parodat szereted es a lelket.

Masreszt gondolom hazimunkat is vegzel, egyutt szerveztek programokat, es majd te figsz gyereket is szulni es nevelni nagyobb reszben (szulni egeszeben:-)), es boven a arod meg halas lesz a kozos csaladotokert. Az hogy neki volt lakasa az csak szerencse kerdese. Nalunk is az elozo ferjemnek is volt es a mostaninak is van. Nekem nem volt, de a csaladom kozeposztaly alja igy jo hogy nekik volt hitelmentes lakasuk es minket kitanittatak a tesoimmal, de mar milliokat ajandekozni nem volt eleg keresetuk. Nem mellesleg en meg a ferjeim elott kepes voltam magam es egy alberletet mindig fenntartani, minden evben tobbszor utazni, nyaralni es valamennyit felretenni. Tehat nem erzem ugy hogy balek vagy aranyaso vagyok. A mostani kapcsolatnal meg eleg sokat beletoltam anyagilag es a hazba is befizettem eleg sok penzt. Ennek ellenere mivel kivulallok cak azt tudjak a ferjemnek volt lakasa amit eladott es abbol vettu k masikat azt hiszik en koltoztem bele a joba. De higyjek, engem nem erdekel.

2020. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Azért szedjük már szét a témát.

Az, hogy több nő költözik a készbe, tény. Az, hogy sok nőnek vonzó a készbe ülni, tény. Ettől függetlenül lehet a témáról véleményed, csak ne legyen a végén önellentmondás, mert az gáz.

Ettől függetlenül, nem kell magad ezért szégyellni, csak nem kell előadni a "mindent én teremtettem meg, még a spanyol viaszt is" szintű szöveget.

És nyugi. Ha a férfiak ülhetnének készbe, ők is megtennék.

2020. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Ne adj kérlek olyan emberek véleményére akikből árad az irigység.

Én is szoktam azokra irigykedni akik nyugat Európába születtek,vagy elvégezték az orvosit stb. ;)

azt hogy "aranyásó" azt töröld ki a szótáradból,mert az a férfi aki nem tudja eltartani a családját az nem is férfi.

A férjem barátja egy fiatal fiú,22 éves heti 6 napot dolgozik 12 órába hogy eltartsa a családját van 3 gyereke igazi FÉRFI. Pedig nem gazdag és nem is tanult.

A fiam lehetne korban,de mégis nagyobb férfi mint a magyar 40es korosztály.

Te meg azon vagy kiakadva hogy a férjed biztosított neked lakást meg többet keres? Nem tudom merre tart a világ mostanában....

2020. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"És nyugi. Ha a férfiak ülhetnének készbe, ők is megtennék."


Ez így van. Az én lakásomba eddig két pasi akart beköltözni pár hónap isnerettseg után.

2020. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk még “rosszabb” a helyzet. A feleségemnek amikor megismerkedtünk se volt munkahelye, viszont volt két gyereke, akikkel az “apjuk” nem foglalkozott. Én pedig egy nemzetközi menedzser vagyok. Jelenleg nagyjából 25x annyit keresek mint ő. Én tartom el őt is meg a két gyerekét is (meg van már közös is).


Nekem semmi bajom nincs ezzel, és nem tartom őt aranyásónak. Mindenkinek megvan a maga sorsa, helyzete. Én nem vagyok pénzéhes, azért dolgozom, mert szeretem a munkámat. Szívesen költöm a pénzemet a családomra.


Az is igaz, hogy a lakásunk közös (fele-fele), aminek külön örülünk szerintem mindketten. Már együtt vettük a lakást, a feleségem az örökségéből fizette ki a felét. Számomra ez így tökéletes.

2020. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2020. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a sok megmondóra, akiknek nem jön össze egy nő, ezért mindenkire rámondanak valami negatívat. Ha többet keres a párod akkor aranyásó vagy, ha neki van saját/jó autója akkor aranyásó vagy, ha ő fizet egy étteremben akkor szintén aranyásó vagy blablabla. Nem tudnak ezek semmit. Nyugtatják magukat, hogy csak pénzzel lehet megfogni egy nőt, de nyilván más kapcsolatába bele sem látnak. Az emberek a saját életükben jelenlévő keserűséget próbálják kisebb nagyobb sikerrel (emberfüggő) mások élegére vetíteni, ezeket nem szabad felvenni. De szerintem ebben az esetben fel sem merül, hogy aranyásó lennél, engem inkább az lep meg, hogy felmerült benned ez a kerdés, meg hogy mások vajon mit gondolnak rólad. A ti életetek, élvezd!
2020. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!