Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy férfi meg tud javítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi meg tud javítani dolgokat a ház körül, akkor neki már nem is kell kivegye a részét a házimunkából?

Figyelt kérdés
A párom semmilyen házimunkát nem végez, egyedül én mosok, főzök, takarítok kettőnkre. Ha szóvá teszem, akkor mindig azzal mentegetőzik, hogyhát ő kuplungot cserélt az autónkban, napelemes rendszert szerelt a házba egyedül, stb... a konyha meg a takarítás az egyedül én dolgom.

márc. 11. 12:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
3%

Arra irhatna valaki konkret peldat, hogy lehet ezeket a dolgokat igazsagosan megosztani.


Kozepkoru vagyok, 20 ismeros csaladbol 16- ban a no egyaltalan foz, es jonehany semmilyen haztartasi munkat sem csinal.

Sok helyen van mar takaritono, heti egyszer rendbe teszi a lakast.


Automata mosogep, mosogatogep szinte minden haztartasban van.

márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

És a pasi ott milyen háztartási munkát csinál, ahol a nő semmit?

Igazán érdekelne.


Ja, a mosógatógépet és mosógépet be- és kipakolhatja a pasi is, hiszen, az semmi.

márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

"Arra irhatna valaki konkret peldat, hogy lehet ezeket a dolgokat igazsagosan megosztani."


Az egyéni prefernciákat figyelembevéve úgy széosztani az otthoni teendőket, hogy nagyjából egyforma legyen az időráfordítása.

Mi a nehéz ezen. Nem kell kőbevésni, hogy bizonyos feladatot csak az egyik csinál.

márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
16%

12 en amikor nos voltam,sutottem, foztem, vasaltam, bevasaroltam, pelenkaztam, felkeltem a fyerekbez, reggelit csinaltam, en fizettem a csekkeket, stb, o meg semmit. Ha hiszed ha nem.


Es nem egy ilyen csaladot ismerek, ahol a ferfi csinal mindent, a no meg semmit.


En 10 ev utan felrugtam a bilit, elvaltam, de sokan ehhez gyengek

márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
86%
És még több ilyen no van, kedves utolsó, ahol a férfi egy here. Ilyenkor nem sopankodni kell, hanem kilépni a kapcsolatbol. Ahogyan te is tetted.
márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

"en amikor nos voltam,sutottem, foztem, vasaltam, bevasaroltam, pelenkaztam, felkeltem a fyerekbez, reggelit csinaltam, en fizettem a csekkeket, stb, o meg semmit. Ha hiszed ha nem."


És szerinted is igazságos lett volna, ha mindezért cserébe a feleséged egyszer kuplungot cserél, és napelemet szerel? El vagy veszve a nemekben, pedig itt az a lényeg, hogy az egyik rendszeres, napi házimunkát végez, a másik meg alig valamit.

márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%
16 te kevered a szezont a fazonnal. Nyilvan nem lett volna igazsagos de nem is eletszeru, hogy sose mosogat de kuplungot azert cserel.
márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifogás, mert ezek alkalmi melók. Bizonyára neked is vannak alkalmi melóid a házimunkán kívül. Ha nálunk ez a helyzet áll fenn, akkor persze figyelembe veszem, hogy fáradt lesz, megcsinálom az ő házimunkáját is, de amúgy nem.
márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%

"nem is eletszeru, hogy sose mosogat de kuplungot azert cserel"


Miért ne lenne az? Kérdezőnél is ez a helyzet.

márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
De sok itt a kreten…
márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!