Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lefújnátok az összeköltözést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefújnátok az összeköltözést, ha a párotok időközben részmunkaidős állásra váltott volna?

Figyelt kérdés

Amikor elterveztük az összeköltözést a barátnőm teljes munakidőben dolgozott, és nem keresett rosszul. Viszont szeptembertől elkezdett egy semmire való bölcsész szakot,és januárban részmunkaidőre váltott, hogy több ideje legyen a tanulással foglalkozni.


Így viszont én aránytalanul többet tennék bele a közösbe összköltözés esetén,ő pedig a keresetéhez képest aránytalanul sokat venne ki (pl.minden-mentes étkezés).


Belemenjek így egyáltalán az összeköltözésbe?



márc. 13. 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
35%

Ne. Én hasonló okból gondoltam meg magam.

N

márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
53%
Ha a pénzt jobban szereted mint a párodat ne menj bele. Levehet pontozni de undorító,hogy az embereknél a pénz a boldogság fokmérője.
márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
88%
Az összeköltözés nem feltétlenül jelent közös kasszát.
márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem önmagában az,hogy így nyilatkozol arról, amit tanul, előrevetíti mennyire lenne ez egy jó kapcsolat a továbbiakban...

Egyébként ezt ő mondta neked,hogy neked kellene többet belefizetned emiatt,vagy te gondolod hogy feltétlenül így lenne?

márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
68%
Ha részmunkaidőben dolgozik, feltételezem nem tud albérletet fizetni ezért a szüleivel lakik. Ha össze költöztök, akkor annyival tudna beszállni max ami a mindenmentes extra érkezését fedezi meg max az internetet. Ha neked ez nem fér bele, akkor szerintem ne költözzetek össze.
márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Nem a szüleivel él, de kevesebb mint a felét keresi annak, amit én megkeresek. Így evidens, hogy én teszek többet a közösbe.
márc. 13. 14:16
 7/71 anonim ***** válasza:
81%
Mivel ennyire lenézed a csajt ezért tegyél mindkettőtöknek egy szívességet és ne csak hogy ne költözz össze vele, hanem egyenesen jobb volna ha itt le is zárnátok ezt a kapcsolatot.
márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Hol olvastál lenézésről? Vagy ezt másik kérdéshez szántad és véletlem íratad ide?
márc. 13. 14:34
 9/71 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha így érzel akkor fölösleges együtt maradni. Külön kaszán is lehetnétek, de ha nem menne bele, vagy vita forrás lenne jobb szakítani.
márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Nem érzésekről van szó, hanem gyakorlati/anyagi dolgokról, amik függetlenek attól, hogy én hogy érzek.


Csak a gyengébbek kedvéért írom.

márc. 13. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!