Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki direkt alulöltözik? Nem sminkel, fiús cuccokban jar, mert nem akarja, hogy megbámulják. Nem akarja a szexualitását hangsúlyozni, ezért váltott stílust.

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Attól már valaki alulöltözik hogy ilyen a stílusa, és nem fogják megbámulni emiatt mert ettől már ronda lesz? Jó elmélet.


Akkor ha egy pasi női ruhát vesz fel, és ő meg felül öltözött lesz. És minden nő meg fogja bámulni és rá fog nyomulni igaz?


Szerintem te se vagy a legélesebb kés a fiókban.

2022. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. De van az a réteg, akinek mindegy hogy néz ki a csaj csak alázni akrja vagy a haverok előtt játszani a vagány csávót és azért szól be vagy fütyörészik, tehát sajnos nem megoldás.
2022. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az alulöltözöttség nem az, amire gondolsz.
2022. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül kell ehhez stílust váltani. Ha olyan kedvem van, hogy nem szeretném, hogy bámuljanak meg bókoljanak nekem, meg füttyögjenek utánam vagy rosszabb esetben zaklassanak, akkor nem öltözök ki és nem sminkelek. Máskor viszont igen, ha épp olyan kedvem van.
2022. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen nem is egy ilyet ismerek.

Es modell alkatuak ilyenek főleg.

Azaz 170 felettiek vékonyak és gyönyörűek, es csak lesem hogy de edzőcipő farmer pulover, no smink stb.


Az ilyenek semmiképlen nem a szexi kisugarzással pasiznak hanem nagyon komolyak, családcentrikusak.

Es a munkájuk is nem ám hogy kulfoldon lenne modell vagy táncos vagy bármi, hanem képesek beállni ha kell egy pozzafutárnak is, meg ilyen hihetetlen munkakat is elvállalnak fosuli mellett vagy ilyesmi.


(A legkirívobban, lek.rvásabban en azt latom, hogy a c.ganyok öltöznek amúgy)

2022. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
*extra vékonyak(nem átlagok, de nem is anorex)topmodell típusok
2022. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Persze én is ezt csinálom mivel külföldön élek és kell a fenének, hogy gettoszokevenyek zaklassanak. Ha kiöltöznék nem lenne egy nyugodt percem sem, sőt még a testi épségét is félteném.
2022. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Az alulöltözött nem ezt jelenti, nézz utána :)

Némely kamaszlányok tipikusan ilyenek, hogy 3 számmal nagyobb fiúruhákban járnak. Meg lehet ilyen napja is bármelyik nőnek, hogy inkább láthatatlan akarna lenni.

2022. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alulöltözés valóban nem azt jelenti amit a kérdező ír. Az alulöltözés az, amikor valaki a hely és az esemény nívójához képest alulöltözik, azaz trógerkedik.

De amúgy értem a kérdést. A válaszom rá pedig az hogy én soha takargattam magam fiatalon sem, és most sem, csak azért hogy ne találjanak be a barmok. Élem az életem úgy ahogy tetszik, úgy nézek ki ahogy nekem tetszik, én nem hagynám soha hogy mások befolyásoljanak és miattuk ne élvezzem az életem. De vannak másmilyen személyiségek, akik elbújnak mert nem bírják a zaklatást. Nekik is igazuk van. Minden lány/nő öltözzön úgy ahogy akar.

2022. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!