Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelt kérdés
Kimostam véletlenül a barátom nyaklancat,átnéztem a zsebét de nem vettem észre ,hogy a nyaklánc benne volt..sajnos elszakadt ,és egy két szem hiányzik róla...letettem ,hogy vigyem el ékszereszhez,gyorsan csinaltassam meg .De sajna észrevette az este ,hogy hiányzik,és el kellett mondanom mi történt.Jogos,hogy osszequrva anyazott?Kiabált velem.Pedig nem szándékosan tettem ,és mondtam neki ,H természetesen megjavitattom !..
márc. 26. 07:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%

Hát neki akkor ilyenek a reakciói. Még jó hogy nem a kocsiját törted össze.


Vannak pasik akik nem vmi hidegvérűek.

márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

A reakciója minősége az, ami nem jogos. Kiakadt, az jogos. De így?? Ez beteg.

Te meg lehettél volna őszinte vele elejétől fogva, egy kapcsolatban nem kellene titkolózni.

márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Számítottam rá ,hogy ez lesz ezért nem mertem szólni...inkább próbáltam megoldani.Es tőlem kapta szülinapjára,szóval ezért is esett rosszul.
márc. 26. 07:37
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Gondolkodj el, hogy ilyen mellett akarod-e leélni az életedet. Nem csak ilyen gyökerek vannak ám.
márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Na igy már nem javíttatnám meg.
márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Az ő felelőssége hogy benne hagyta. Én még bocsánatot se kértem volna érte hanem még én cseszném le hogy nem vigyáz a dolgaira. Ordítozni meg végképp nem hagynám.
márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Nem jogos, ő rendetlen. Egyáltalán miért mosol rá? Mosson mostantól magára mert te pl. elhagyod ha se téged se anyukád nem tiszteli.

Még azt se tűrném el, hogy engem kurwázna, pláne nem anyukám.

Te miért kérdezed, hogy jogos-e? Ha azt írjuk vagy ezren, hogy jogos a viselkedése vele maradsz? Az a lényeg, hogy neked jogos-e, vagy se és hogy te hogyan érzed magad.

Én olyan dühbe gurulnék, hogy képletesen értve füleimen, orromon keresztül füst távozna és azonnal kiraknám a tiszteletlen idióát a francba!

márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Utolsót nagyon adom. Amúgy is, mit keresett a nyaklánc a zsebében?
márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Elég paraszt barátod van,ezek után megondolnám hogy lapátra tegyed.
márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem jogos, én kiraknám a fszba. Gondold át, jobban számít neki a nyaklánc épsége, mint az, hogy téged bánt-e vagy sem. Te eleve rosszul érzed magad amiatt, hogy tönkretetted, de ő erre még rátesz egy lapáttal. Normális esetben ilyenkor egy ember megvigasztalja a másikat, hogy nem baj szívem, ez csak egy nyaklánc. Ebből látszik, hogy hogy viszonyul hozzád, pláne így, hogy “csak” tőled kapta, még ha valami több generációs családi ereklye lenne, amit még az üknagyapja hordott az első világháborúban kabalaként, esetleg megérteném, hogy dühös, de így…
márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!