Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelt kérdés
Kimostam véletlenül a barátom nyaklancat,átnéztem a zsebét de nem vettem észre ,hogy a nyaklánc benne volt..sajnos elszakadt ,és egy két szem hiányzik róla...letettem ,hogy vigyem el ékszereszhez,gyorsan csinaltassam meg .De sajna észrevette az este ,hogy hiányzik,és el kellett mondanom mi történt.Jogos,hogy osszequrva anyazott?Kiabált velem.Pedig nem szándékosan tettem ,és mondtam neki ,H természetesen megjavitattom !..
márc. 26. 07:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%
A 3-as hozzászólásod alapján - riktán írok ilyet - szakíts. Az nem párkapcsolat, ahol tartasz a párod reakciójától egy ilyen eset kapcsán, nyilván nem ez volt az első.
márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Ha szennyesben volt, akkor baratod hibaja volt, hogy nem ellenorizte a zsebeket.

Nagyon agreszsiv, ha jot akarsz , akkor szakitad azonnal

márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
82%
Es ne csinaltasd meg neki, foleg hogy ilyen csunyan beszelt veled
márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk én át sem nézem a barátom ruháját mosás előtt.

Felnőtt ember, ha benne marad kulcs, pénz, bankkártya, így járt.


Mostam már ki pont bankkártyáját, esze ágában nem volt nekem esni meg veszekedni, mert tudta, hogy ő a hunyó.

márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
15-ös, kérjen bocsánatot a haláltól az ilyen agresszíb pöts. Bocs, de ha engem k...va anyázna le, visszakézből betörném az orrát, akkor is ha megver érte.
márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!