Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelt kérdés
Kimostam véletlenül a barátom nyaklancat,átnéztem a zsebét de nem vettem észre ,hogy a nyaklánc benne volt..sajnos elszakadt ,és egy két szem hiányzik róla...letettem ,hogy vigyem el ékszereszhez,gyorsan csinaltassam meg .De sajna észrevette az este ,hogy hiányzik,és el kellett mondanom mi történt.Jogos,hogy osszequrva anyazott?Kiabált velem.Pedig nem szándékosan tettem ,és mondtam neki ,H természetesen megjavitattom !..
márc. 26. 07:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Majd ezentúl mos magára. Miért a zsebében volt?? Mosási baleset előfordul, de a reakciója eltúlzott. Remélem, nem maradsz vele, ha ilyen a viselkedése. Legközelebb meg majd megüt?
márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

"Számítottam rá ,hogy ez lesz ezért nem mertem szólni..."


Ergó tudod, hogy nagyon impulzív, ideges típus, hogy felemeli a hangját egykettőre, akár téged lehord. Csak arra nem számítottál, hogy anyud is megkapja a "bókot".


Nekem anyum, apum mindig azt mondta amikor tini voltam hogyha a fiú engem, vagy őket, a saját szüleit, vagy körülötte az embereket nem tiszteli, állatokat bánt azt kerüljem el messzire.


Úgy tűnik, hogy lelki terrorban tart, mindenáron meg akarsz neki felelni, bántalmaz téged verbálisan és te ahelyett, hogy jól kipenderítenéd te még ajándékot veszel neki, mossol rá.

Döntsd el, hogy maradsz-e csicska, boxoló zsák vagy inkább kihátrálsz a bántalmazói kapcsolatból és soha vissza se mész hozzá. Te döntésed...

márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen agresszív állatot ott kell hagyni. Mosson rá az anyja.
márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
94%

Engem egyrészt érdekelne, hogy mit keres a nyaklánc a zsebben...


Másrészt nem értem, hogy te mégis mennyire lehetsz hülye, hogy ilyen emberrel akarsz együtt maradni...

márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
2%

Elragadták az indulatai, valószínűleg sokat jelent neki az a lánc. Ha lenyugszik valószínűleg bocsánatot fog kérni. Az én párom a kedvenc ingemet mosta össze véletlen valami színes ruhadarabbal és zöldes árnyalatú lett az ing....én is igen morcos voltam, hogy miért nem figyelt oda. Nem szándékosan csinálta, de az eredményen sajnos nem változtat.

Rendbe szeretnéd hozni a láncot és ezt felajánlottad, szerintem ez így korrekt. Egy ügyes ötvös szebbet csinál mint eredetileg volt, csak ki kell fizetni a pótlást és a munkáját.

márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha már ott tartasz egy kapcsolatban hogy nem mersz szólni mert félsz hogy mit fog reagálni, akkor eleve egy bántalmazó kapcsolatban vagy és észre kéne venned.

Vannak amúgy normális, kedves , jó természetű emberek is.

Akkor minek vagy ilyennel?

márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
#15 más dolog morcosnak, mérgesnek, sőt dühösnek lenni, de k*va anyázni egy nem szándékos baleset miatt, amikor éppen hogy segített azzal, hogy a másik rongyait kimossa, mint valami gyereknek, enyhén szólva túlzás, és indulatkezelési problémákra utalnak.
márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Majd máskor mos maga. Nem is értem. A koszos cuccot be kell tenni a szennyesbe annak, aki levette magáról, és neki kell megnézni, ne maradjon semmi a zsebében.

Vagy a párod széthányja a lakásban a mocskod cuccait és te szeded össze? Ritka igénytelen pasid van. Inkább te lehetnél kiakadva.

márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%

Akit szeretünk, annak nem mondjuk hogy a k.rva anyád. Nem tudja kezelni az indulatait, sem pedig felelősséget vállalni. Ékszert nem rakunk zsebbe, ez alap. Nekem nem lenne pofám a másikon számonkérni hogyha baja lesz. Persze átnézi az ember mosás előtt, de akkor se az ő elsődleges dolga más után eltávolítani ami nem oda való, csak gyors átfutja, hisz igyekszik ügyelni erre minden normális felnőtt ember mielőtt a szennyesbe rakja a saját ruháit.

Ha meg ilyen történik hát úristen.. meg lehet csináltatni, nem történt semmi, majd legközelebb odafigyel.

Ne szenteld az idődet ilyen emberre, ez tényleg a lelki terror jele hogy szólni sem mertél neki. Voltam ilyen emberrel pár hónapig, mire kinyílt a szemem, nem kívánom senkinek.

márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
49%

KőBunkó Gratulálok hozzá

F

márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!