Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimostam véletlenül, jogos?

Figyelt kérdés
Kimostam véletlenül a barátom nyaklancat,átnéztem a zsebét de nem vettem észre ,hogy a nyaklánc benne volt..sajnos elszakadt ,és egy két szem hiányzik róla...letettem ,hogy vigyem el ékszereszhez,gyorsan csinaltassam meg .De sajna észrevette az este ,hogy hiányzik,és el kellett mondanom mi történt.Jogos,hogy osszequrva anyazott?Kiabált velem.Pedig nem szándékosan tettem ,és mondtam neki ,H természetesen megjavitattom !..
márc. 26. 07:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%
Néha vannak ehhez hasonló kérdések a gyakorin, és ilyenkor mindig arra gondolok, vajon felismeri a kérdező nő hogy mennyire lábtörlő és lelép, vagy marad? És sosem tudom meg. De szerintem a legtöbben maradnak, hisz ha valakinek nem lenne lábtörlő személyisége, akkor már a kérdésben foglaltakkor meghúzta volna a határait, mit tűr el, mit nem, kihez vonzódik, kihez nem.
márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy rengeteg az ilyen férfi. Ez sajnos nem a kivétel.
márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
TahóKőBunkó vagyok kapok tőled aranyláncot?
márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%

"Jogos,hogy osszequrva anyazott?"


Itt a legnagyobb probléma az, hogy ebből a kérdésből az jön le, hogy vam olyan szituáció, hogy jogos, és hogy ez elérte-e ezt a szintet.

Nem, nincs olyan helyzet, amiben elfogadható a leqrvázás.

mindig megddöbbentő, hogy vannak nők, akik ezt eltűrik.

márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%

Trehany vagy figyelmetlen barom. Ki az, aki nyaklancot hord a zsebeben, es az annyira fontos neki, hogy elfelejti? Te meg, gondolom, zsebkendot, apropenzt nem ereztel a zsebekben, hogy az istenben kellett volna latnoknak lenned?

Minimum magatol kellene bocsanatot kernie.

A baratodnak tobbet er a tyukszaros nyaklanca, mint te.

márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
74%

Idegbeteg szar.

Nem, nem jogos.

márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%

"Rendbe szeretnéd hozni a láncot és ezt felajánlottad, szerintem ez így korrekt."


Nem. A korrekt az, hogy ha valaki felnőttként mos rám, átnézem a zsebeimet, mielőtt a szennyesbe teszem a ruhám. Anyám is mindig mondta, ha valamit benn hagyok, az ki lesz mosva, ha tönkremegy, tönkremegy.

márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%
27# Dettó, soha nem nézegetem a szennyesbe dobott ruhák zsebeit. Maximum akkor, ha nem csak onnan mosok, hanem összeszedem a kanapén levő nadrágot, szék hátáról a pulcsit, ilyesmi. De egy nyaklánc simán elkerülheti a figyelmet ilyenkor is, pláne egy férfinadrágzsebben, amik kb a feneketlen tó kategória, simán lecsúszik az aljára, te meg csak azt nézed, van-e benne zsepi vagy papírpénz vagy ilyesmi, nem turkálsz bele alaposan, mert ki az anyámkínja gondolja, hogy a legmélyén lapul valami fontos dolog.
márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%
És mi a terved vele ezek után????
márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon bunkó a párod.

Én nem hiszem hogy el tudnám viselni.

márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!