Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor pároddal összeköltöztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor pároddal összeköltöztetek ,milyen tulajdonságán lepődtèl meg igazán?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalomra gondolok henem amit rendszeresen a sírbatesz.

Pl nállunk minden flakonnak nyitvavan a teteje! Ès èn ezt mindenhová lerakott ès ottfelejtett kiskanalakkal tolerálom!



márc. 26. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt ilyen, mivel addigra sokszor aludtunk egymásnál egy-egy hétvégén, így tudtam, mit vállalok :)
márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy érzed, hogy kikészít és nem hajlandó változni meg neked is vannak ilyen bigyóid ami őt idegesíti akkor lépj ki a kapcsolatból.
márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy pazarolja a tisztítószereket. Vagy 20x odafúj miközben nem is kéne annyi. A tisztítószerek meg jó drágàk.

A másik, hogy szégyell előttem bizonyos dolgokat, mikor engem egyáltalán nem zavar.

márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Rágja a lábkörmét.
márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Csak pozitív értelemben lepődtem meg, hogy imád főzni és takarítani is férfi létére. Sajnos már nem vagyunk együtt, szóval csinálhatok mindent egyedül😏 (Nyilván kevesebb kupi is keletkezik, de néha jó lenne, ha magától eltűnne a mosatlan.😂)
márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 milyen hajlékony lehet :D
márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmin. Előtte is pakolászott, most is pakolászik.
márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon volt ilyen. Az első pillanattól kezdve sok időt töltöttem nála. Tisztában voltam azzal, hogy neki is vannak rossz tulajdonságai. Néha nem találja meg a szemét a kukát, egy fix helyre teszi, kidobom (gondolom én, hogy nem kell) erre megkérdezi, hogy kidobtam, mert neki kellett volna. De ezen kívül semmi.
márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

A mosdókagylóba fújja az orrát ha éppen ott van és amikor hazajön 14h után a munkából az ágy mellé leteszi a zokniját (még nyáron is) és utána megy a fürdőbe AHOL OTT VAN AZ A KBSZTT SZENNYESTARTÓ!!!

Mindkettőtől rosszul vagyok!

márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ha komoly dologról beszélünk, akkor a kompromisszumképtelenség... vhogy amíg nem éltünk együtt, addig nem volt olyan eset, hogy ne értettünk volna vmiben egyet... akkor meg a legapróbb háztartási dologban is képes volt az ebet a karóhoz kötni és szinte mindig nekem kellett alkalmazkodnom (pl. akármennyire is megpróbáltam vele megértetni, hogy ahogy az anyja készítette a zöldborsófőzeléket, az nem szentírás és az nem "az igazi" / az egyetlen normális mód... sőt sztem gusztustalan volt, de úgy voltam vele, oké, ha neki úgy ízlik, készítse el magának... de neeeem, az az egyetlen normális módja)


- romlandó ételeket nem a hűtőben tart felbontva

- a legtöbbször este 8kor vagy 9kor már aludt volna

- mennyire odavan a nagyon proli és trash videókért (nem feltétlen csak a klasszik, tényleg viccesekért, hanem olyanokért is, amikben random fingtak emberek)

- hogy amikor kiderült, hogy nem ehetek eü. dolog miatt dolgokat, folyamatosan úgy hivatkozott rá, hogy "nem szereted", még akkor is, amikor 601adszor magyaráztam el, hogy az nem azt jelenti

- szintén eü. dolog, kaja... hogy amikor megvettem magamnak a cukormentes tejdesszertet, neki meg a simát, amit szeret, és én fizettem, akkor dafke megette a drága cukormenteset, aztán nyafogott, hogy "ez jó szar volt"... aztán nem értette, miért vagyok szomorú, amiért nekem nem maradt olyan, amit megehetek

márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!