Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szürke hétköznapok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szürke hétköznapok?

Figyelt kérdés
Mindketten eléggé olyan típusok vagyunk hogy szeretünk ide-oda menni és programokat csinálni. Viszont hétköznap ez szinte teljesen lehetetlen mert elég más munkarendben vagyunk, örülünk ha néha egy közös vacsi osszejon vagy egyáltalán látjuk egymást 😀 vannak jobb hetek is, amikor hétköznap is tudunk együtt programokat csinálni, de ritkán. Nálatok hogy zajlanak a hétköznapok? Mennyi szex van? Nekünk emiatt eléggé leredukálódik. Nekem néha elég rossz érzés, hogy bevasarlok, főzök, edzek, filmezek, de pont emiatt nincs meg az a feeling hogy hetkotnap is "elek", nem tudunk annyira együtt programot tervezni ilyenkor (barátaimmal is nehéz osszehozni hétköznap programot). Úgy érzem sokkal jobban állnék a "szürke hetkotnapokhoz" is, ha tudnám hogy délután pl grillezés, kirándulás, etteremezes, mozi, stb.lesz. De tudom hogy a legtöbb napon egyedül edzek, főzök, stb. Nektek hogy telnek a hétköznapok? Olyanok írjanak, akik szintén szeretnek eljarni otthonrol:)
ápr. 17. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Párod nem szeret sportolni, főzni? Vannak közös hobbik? Ha nincsenek és rád marad a főzés akkor szerintem az gond. Takarítani "besegíteni" szokott? Magányosnak érzed magad, elhanyagolva?
ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem,egyáltalán nem,ezeket ő is szereti és csinálja. Csak az eltérés időbeosztás a baj, pl nem tudunk együtt főzni hétköznap vagy ilyesmi. Délelőttös műszakban korán kell lefekudnie, extrém korán kel. Delutanosban meg van hogy akkor ér haza, mikor én már ágyban vagyok. Persze vannak napok amikor mindkettőnk beosztása jobban kijon,akkor meg házon kívüli program is belefer, vagy közös filmezés stb. De ez ritka.

Egyáltalán nem hanyagol el, csak nekem nehéz így, hogy kb sose vagyunk egyszerre otthon :(

ápr. 17. 18:04
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Munkahelyváltás/műszakcsere nem lehetséges?
ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hétvégén egyébként mindig jövünk megyünk sok a program együtt, vagy csak otthon együtt elvagyunk, ezzel nincs gond. Nekem a hétköznapok rosszak így
ápr. 17. 18:06
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi harmadik válaszoló a kérdést,igazából ez a munkahely azért jó mert így az egész hétvégéje szabad. Ha nem így lenne, lehet még kevesebbet lehetnenk együtt. Nekem alapból szabad a hétvégém (irodai munka)
ápr. 17. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Hát őszintén szólva nem tudom mi a probléma, vagytok együtt ha olyan a hét és hétvégén állandóan, sőt még programoztok is.

Mások ennyit se vannak együtt, vagy hiába vannak nem bírják egymást elviselni, unatkoznak együtt.

ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, lehet nekem túl nagyok az elvarasaim :) csak mindig úgy képzeltem az együttélést hogy amikor vége a megterhelo munkanapnak, lecsapom a laptopot és elvagyok a párommal, mintha csak hétvége lenne :) és vannak barátnőim akik nagyon sokat eljarnak "randizni" a parjukkal hétköznap is, talán kicsit ezt irigylem, hogy ilyen kis kozos programok által kiszakadjak a mokuskerekbol és ne mindig csak a 2 napos hétvégét várjam 😀
ápr. 17. 18:18
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező ne haragudj, de álomvilágban élsz. Azt az életet, amire te vágysz, azt fel kell építeni. 4-5 évtizedet keményen le kell dolgozni, a pénzedet megtakarítani, befektetni. És majd utána van rá esélyed, hogy szabadidőd és pénzed is legyen minden nap programozni.

Amúgy nálunk a hétköznapok munkával, házimunkával, gyerekek körüli teendőkkel telnek. De ez egyáltalán nem akadálya a szexnek.

ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Akkor más partner után kell nézned, vagy munkahelyet kéne változtatnia.

Egyébként is hétről hétre hétköznap sem lehet állandóan programozni, együtt főzőcskézni. Jönnek a problémák mint a betegség lelki/testi, jön akár a baba és bumm felborul minden.

Ha ti megvagytok együtt, szeretitek egymást akkor hol van a gond?

ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazatok van, lehet kicsit más az elképzelésem mint a realitás :)
ápr. 17. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!