Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szürke hétköznapok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szürke hétköznapok?

Figyelt kérdés
Mindketten eléggé olyan típusok vagyunk hogy szeretünk ide-oda menni és programokat csinálni. Viszont hétköznap ez szinte teljesen lehetetlen mert elég más munkarendben vagyunk, örülünk ha néha egy közös vacsi osszejon vagy egyáltalán látjuk egymást 😀 vannak jobb hetek is, amikor hétköznap is tudunk együtt programokat csinálni, de ritkán. Nálatok hogy zajlanak a hétköznapok? Mennyi szex van? Nekünk emiatt eléggé leredukálódik. Nekem néha elég rossz érzés, hogy bevasarlok, főzök, edzek, filmezek, de pont emiatt nincs meg az a feeling hogy hetkotnap is "elek", nem tudunk annyira együtt programot tervezni ilyenkor (barátaimmal is nehéz osszehozni hétköznap programot). Úgy érzem sokkal jobban állnék a "szürke hetkotnapokhoz" is, ha tudnám hogy délután pl grillezés, kirándulás, etteremezes, mozi, stb.lesz. De tudom hogy a legtöbb napon egyedül edzek, főzök, stb. Nektek hogy telnek a hétköznapok? Olyanok írjanak, akik szintén szeretnek eljarni otthonrol:)
ápr. 17. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám, ha munka után nekem még állandóan mennem kéne. Az ember nem is tudna igy feltöltődni.
ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem állandóan gondolom, csak heti 1-2 hétköznapi napon, és azon kívül az is boldoggá tenné ha lenne időnk együtt főzni, sorozatozni, stb :)
ápr. 17. 19:00
 13/18 A kérdező kommentje:
De az is érdekelne hogy másoknak hogyan alakulnak a hétköznapok, hétvégén a parjukkal, miket csináltok stb :)
ápr. 17. 19:50
 14/18 Leclerc ***** válasza:
0%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Fetrengek a röhögéstől, hogy ennyire nem megy a kérdés értelmezése…….


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Leclerc ***** válasza:

A párodnak kéne olyan munka hogy ő is csak délelőtt dolgozzon.

Más megoldás nem nagyon van sajnos.

ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"lehet kicsit más az elképzelésem mint a realitás"

Tehát ez így nem jó neked.

Jót mond a 15-ös, más munka kéne a párodnak.

Egyébként neki megfelel, ahogy most van, elég neki, amennyit együtt vagytok?

ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Neki sem elég de ha más munkát keresne meg a hétvégéket se tudnánk együtt tölteni
ápr. 19. 10:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Mégis kéne próbálkozni, tudod, aki keres, az talál. Persze nem könnyű, de megéri.
ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!