Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 körüli parok akik együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli parok akik együtt élnek! Ti mennyi közös programot csináltok hétvégén / hétköznap? És mennyi az az idő amikor mindketten csak elvagytok otthon a saját dolgaitokkal?

Figyelt kérdés
Azt is leirhatnatok hogy kb hogy telik egy hetkoznapotok és hétvégétek
ápr. 18. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hétköznap munka így esetleg pénteken mozdulunk ki, inkább hétvégén vagy ha mindkettőnknek van szabadjnapja. Általában séta, bicaj, mozi, együtt főzés, takarítás és hasonlók. Máskor pedig távolabbi helyek látogatása, egy kis kiruccanás, túra, de szoktunk barátokkal, családtagokkal is eltölteni időt együtt vagy külön. A fáradság, betegség közbeszól párszor és örülünk, hogy pihennünk a kanapén, ágyban. XD
ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 2-3-szor biztos elmegyünk valahova. Moziba, étterembe, fürdőbe. Akkor csináljuk a saját dolgainkat amikir az egyikünk itthon van, a másik dolgozik. Vegyesen dolgozunk, nem hétfőtől péntekig. Párom 8-tól 4-ig dolgozik, utána és hétvégén szabad, én heti 3 vagy 4 napot dolgozok 12 órában vagy éjjel vagy nappal.
ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag keveset, mindketten sokat dolgozunk.

Hétvégén én kb. fél 7-re érek haza, addigra párom már otthon van. Vacsorázunk, beszélgetünk, hogy kinek mi volt ma, esetleg nézünk sorozatot, aztán alszunk, mert 6-kor kelünk.

Hétvégén takarítunk, kertészkedünk, átmegyünk párom tesójáékhoz vagy az én szüleimhez. Havi 2-3 alkalommal azért megyünk kiállításra, színházba, valamilyen koncertre.

ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Naponta. Mi is dolgozunk ez mellett is
ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Naponta pl miket?
ápr. 18. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk már gyerekek is vannak, így azért kicsit árnyalódik a helyzet. A hétköznapok az munka-majd a másik munka, miután a gyerekek hazajöttek oviból/bölcsiből. Aztán amikor ők lefeküdtek végre aludni (ilyen 8:30-9 körül este), akkor meg ha van erőnk, akkor összebújva megnézünk egy sorozatepizódot, ha nincs, akkor megyünk aludni mi is. A kicsi 6-nál később nagyon ritkán kel, és éjszaka még milliószor felébred, szóval általában eléggé kimerültek vagyunk összességében.

Hétvégén jobb a helyzet valamivel, nem kell a "világi" munkahelyünkön dolgozni, csak a családin :D De ha jó idő van, akkor tudunk közös programot szervezni a gyerekekkel, egy állatkert, kirándulás, akármi, illetve van olyan, hogy a nagymamánál tudjuk őket hagyni, és olyankor egy mozi, étterem, kis séta a Duna parton belefér.

Annyi a szerencsénk, hogy mindketten itthonról dolgozunk, így az időnk viszonylag nagy részében "elvagyunk mindketten a saját dolgunkkal" megvalósul. Most hogy az pont munka, vagy éppen egy pár perces üresjárat, amíg gyakorizni meg tiktokvideózni meg youtube-ot nézni lehet, az már mellékes, de úgy összességében ez az az idő, amit technikailag nevezhetünk énidőnek. Főleg, mert a férjem a dolgozóban van, én meg a nappaliban, tehát kb ebédnél látjuk egymást nap közben, meg amikor vége a munkának, a köztes időben mintha munkahelyen lennénk.

ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,mennyi idősek vagytok és a gyerekek hány évesek?:)

Nagyon szerencsések vagytok hogy mindketten otthonról tudtok dolgozni:)

És az is előny ha a gyerekekre néha néha tudnak vigyázni a nagyszülők, én ettől is félek majd a későbbiekben (meg nincs gyerekem), mert másik városban lakunk

ápr. 18. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:

A férjem 38, én 31 vagyok. A gyerekek 1,5 és 4 évesek.

Szerintem is szerencsések vagyunk, nagyon nagy mázli, hogy anyósom lelkes nagymama, akit a gyerekek is szeretnek :)

ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

38/35 évesek vagyunk, ritkán járunk el, évszakonként egyszer, max 2x. Nekem nincs annyira energiám elmászkálni koránkelés, munka,edzés, háztartás mellett. Inkább bekuckózok egy jó könyvvel, vagy a laptop elé egy izgi sorozattal. Elég introvertált vagyok. Ha megyünk akkor is maximum hétvégén, amikor nem dolgozunk. Hétköznap erre se idő se energia.

A párom gyakrabban megy, mert ő szokott eljárni kártyázni a haverjaival havi 2x általában.

ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!