Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok együtt alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok együtt alkoholt inni a parotokkal? Esetleg hétköznap is, pl vacsi készítés közben, mellé, után ketten egy uveg bort elfogyasztani? Esetleg filmezés mellé egy-egy sör?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden napra gondolok ilyen fogyasztásra, csak kíváncsi vagyok van e ilyen! Mert nálunk van:)
ápr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
24%

Nem minden nap.

Max. 1 pohár vörösbor. Vagy 1 pohár sör. Attól függ, mi a vacsora.

ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Alkoholmentes citromos vagy meggyes sört, mikor hogy iszik a férjem, meg én. Bizonyos Istentiszteleti alkalomkor egy pohár vörösbor. A férjem évente max. 2x-de ez abszolút rá van hagyva iszik egy pohár whiskyt. Ez rendszerint karácsony, vagy a születésnapja. Más nincs.
ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
33%
2+ A vörösbor nálunk a körömpörköltbe és más pörköltbe megy. Máshová nem.
ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
39%
2+Jah kifelejtettem Szilveszterkor férjjel és a gyerekekkel egy pohár pezsgő.Most már nem kölyök pezsi, mert már felnőttek.
ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Az ember ha kisgyermekei vannak, és nincs ugrasztható segítsége a két felnőttnek, akkor hozzászokik, hogy zéro alkohol, mert bármi történhet, és akkor menni/vezetni kell akár éjszaka, vagy hajnal a gyerekekkel.Aztán simán hozzá szokik ehhez az életmódhoz.
ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Sosem iszunk. Ő kiélte magát szó szerint, nekem meg nincs igényem rá. Max egy meggyes sör nyáron.
ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Rengeteget fogytam, a pia felesleges kalória, plusz puffasztja a fejet is.

ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%
kapcsolatban nem szoktam vagyni az alkoholra csak ha szingli vagyok. f
ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
56%
Mi szoktunk. Szombati kerti grillezgetés közben még néha be is csiccsentünk. Mi nem vagyunk ilyen szigorúak. Nem dohányzunk, egészségesen étkezünk, nincsenek káros szenvedélyeink, nekünk ez belefér. Hetente akár több alkalommal is, van idő, amikor akár minden nap. Két kicsi gyerekünk van, bizony van olyan nap, amikor már délután bontom a bort. Vagy öntök egy kis vodkát a limonádémba. Lehet lepontozni, ha annyira nagy lenne a baj bármelyikükkel is, akkor úgyis a mentőt hívom, két deci bortól meg egy-két shot vodkától meg a gyerek sem azt látja, hogy anya folyton be van rúgva.
ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Igen, évente párszor.
ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!