Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek, ha 10 pár szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha 10 pár szakít egymással (nem megcsalás vagy elhidegülés miatt) akkor ha mind újrakezdi később, akkor hosszútávon (min 2 év) mennyi fog működni a 10-ből?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Egy sem
1
2-3
Kb. a fele
mind
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól leírtad, mi miatt nem szakítanak, de azt nem írtad le, mi miatt igen. Amúgy 1-re szavaztam, mert ha pl. veszekedések sora miatt, vagy mert egyik akar gyereket másik nem, stb., bla-bla, akkor is oka van, hogy egyszer úgy döntöttek, jobb külön. De kivétel erősíti a szabályt.
2023. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnak azok, akik nem működnek, mikor újrakezdik. Találhatnak valakit, akivel sose sodródnak ennyire félre. Akik újrakezdik és együtt maradnak, nem kapnak esélyt arra, hogy találjanak egy sokkal jobb kapcsolatot. Bár ezt velem az is mondatja, hogy a férjem 1000% jobb, mint az exem.
2023. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nem annyira a százalékok döntenek, hanem hogy miért és hogyan kezdik újra. Ha pusztán sértett önérzetből, vagy társfüggőségből, akkor halálra van ítélve. Ha azonban biztosan tudják, akár újabb kapcsolatok után, hogy tényleg ő volt az igazi és senki mással nem lehet már olyan kapcsolat, akkor érdemes belevágni. És lehet azt mondani, hogy az igazit nem hagyjuk el: de, van ilyen. Emberek vagyunk, tévedünk, hibázunk, vannak szorongásaink, hibás működéseink, de lehet belőle tanulni és meg lehet próbálni helyrehozni. Tudatosabban. És ez a lényeg: ha belátom, hogy a másik tényleg fontos, akkor ezúttal már sokkal tudatosabban működtetem a kapcsolatot. Másképp nem érdemes újrakezdeni. Ha így teszünk, akkor jobb lesz, mint valaha. Láttam ilyet a környezetemben (több mint 10 éve működik az újrakezdés óta) és én is ilyenben vagyok, bár nálunk még nem teltek el évek, de biztos vagyok benne, hogy fognak. Mert változtunk, értünk és már tudjuk, hogy a másik nélkül milyen.
2023. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas: minden szavaddal egyetértek.
2023. júl. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!