Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenykedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, van egy 17 éves barátom, egy hónapja vagyunk együtt.Van egy lány barátnője, akivel társas táncolni kezdtek.Erről a lányról tudni kell, hogy neki alapból olyan a természete, hogy minden fiúnak be akar jönni... Hallottam, hogy egyszer arról, beszélt, hogy "x fiúval ki akar lépni a barát zónából" (Pedig volt a srácnak barátnője)... Egyszóval elég nagy r*banc a lány. De a barátommal meg jóban van, és elkezdtek társas táncolni, ahol ugye nyilván a partnerek elég közel kerülnek egymáshoz pl tánc közben is... És megbízom teljesen a barátomban, de zavar, hogy pont ezzel a lánnyal táncol..Támogassam a barátom a táncban, vagy mondjam el neki, hogy ez bánt?Nem szeretnék a féltékenykedő barátnő szerepében lenni.Szeretném támogatni abban, amit csinál, de ez így zavar! Nagyon nem bírom a partnerét... Mit csináljak?
2014. okt. 5. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Viseld el

2. Tancolj vele

2014. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképp beszéld meg vele, ő pedig meg fog nyugtatni, hogy megbízhatsz benne.
2014. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Táncolnék, de engem nem vonz annyira a társas tánc.Időm meg sajnos nincs annyi, hogy feláldozzam a többi különórám emiatt :/
2014. okt. 5. 17:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, beszélnem kéne vele, köszönöm a tanácsot!
2014. okt. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!