Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem féltek, hogy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek, hogy házasság, együttélés esetén nem lesz szabadidőtök, nem esz időtök magatokra?

Figyelt kérdés
Menni szabadideje marad egy házas embernek? Hogy lehet megoldani, hogy normálisan mindenkinek legyen szabadideje?

2015. jan. 19. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ezért nem kell megházasodni. Életem végéig ugyan az a nő? Ki van zárva
2015. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell olyan házastársat találni, akinek hasonló igényei vannak ebben, mint neked.


Olyat kell találni, akinek ugyanúgy van igénye a másik nélkül eltöltött szabadidőre, mint neked.

2015. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El lehet válni, ha túl nagy gondok lennének. Amúgy csak egy normális és értelmes emberrel kell összejönni és nem lesznek gondok pl. a külön töltött időkből, mert megérti, hogy bizony erre is szüksége van az embereknek, akármekkora is az a szerelmem.

L

2015. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként ez a probléma gyerekvállalásnál szokott felvetődni.
2015. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házasság meg az együttélés amitől ilyen tekintetben félned kell hanem a munka. Ha munka mellett van szabadidőd, akkor nem a házastársad fogja azt elvenni tőled. Meg amúgy az az egészséges, ha a szabadidőd nagy részét amúgy vele töltöd. Nyilván kellenek szünetek, amikor egy kicsit kiszabadulsz, de azért költözöl össze vele, meg azért házasodsz össze vele mert vele akarod leélni az életed.
2015. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi szabadideje van mint egy házatlannak :)

Szerintem időd ugyanannyi lesz, max. alapjáraton többet leszel vele, mivel egy lakásban éltek. Nálunk mindenkinek meló után van szabad ideje. Néha együtt edzünk, néha külön, mert én még intézek valamit, ő meg menne pihenni vagy fordítva. Nem "nyolctólfélötig" dolgozunk, így vagy előre megbeszéljük az elkövetkező max. 2 napot vagy aki épp végzett a melóval ír a másiknak. Hol vagy, találkozunk-e ki vásárol be, merre jársz, hol csatlakozzak, vagy most nem mert x dolgot szeretnék csinálni és ekkor vagy akkor érek haza.

Gyerekvállaláskor... hmm.. az megint más kérdés, de abban nem vagyok járatos.

2015. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Attól hogy összeköltöztem a párommal még semmi nem változott, ugyanannyi a szabadidőm, csak végre sok mindent együtt is csinálhatunk. Nem mindent, mert én szeretem a magányt és ő ezt el is fogadja. Ebből sose volt gond. Ha valaki a megfelelő emberrel van együtt akkor nincsenek ilyesmivel gondjai.
2015. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kevesebb lenne a szabadidőm. Amíg szingli voltam, addig mit csináltam szabadidőmben? Lássuk csak, olvastam, neteztem, filmet néztem, barátaimmal találkoztam, nyelvet tanultam, rajzoltam. Na, ugyanezeket most is csinálom, három év együttélés után, pár hónappal az esküvőnk előtt. Szerintem az esküvőnk után sem fog ez változni :) Persze, a kapcsolat elején sok hobbimra kevesebb időt fordítottam, mert akkor az volt a legfontosabb, hogy minél többet bámuljuk együtt a csillagokat :D De ha együtt élsz valakivel, akkor igazából minden otthon töltött pillanatotokban együtt vagytok, még ha nem is valami közös tevékenységet végeztek éppen. Például most is, én itt gépezek a kanapén, a párom meg fél méterre a saját gépén játszik. De közben beszélgetünk is, meg fél szemmel mindketten a family guy-t nézzük, épp az előbb számoltuk össze, hogy ezt a részt hányadszor adja a comedy central :D Na szóval, lényeg a lényeg, hogy szerintem együttéléskor nem lesz kevesebb a szabadidő, inkább akkor jut kevesebb idő sok mindenre, amikor még nem él együtt a pár, mert akkor minden együttlét egy program is egyben, akkor egymással "kell" foglalkozni, míg ha együtt laktok, akkor tök természetes, hogy mindenki a saját kedvtelésével is foglalkozik.
2015. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!