Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a párotok nem tolerálná a házi kedvenceteket, és azt mondaná összeköltözéskor hogy vagy dönts közte és a kedvenced között?

Figyelt kérdés

Nem valódi eset, tegyük fel hogy van egy kutyád akivel már együtt élsz éve óta, de a pároddal is tervezitek az összeköltözést. Ő azonban nem tudja elviselni, hogy az állat is veletek éljen és döntés elé állítana, hogy van ő vagy a kedvenced megy.

Mit tennétek?


2015. máj. 14. 20:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék így, mert jelenleg nincs állatom (albérletben vagyok, és bár itt a tulaj még tűrné is, sosem lehet tudni, hogy találok-e legközelebb olyan albit, ahova lehet vinni, emiatt nem szeretnék megválni egy már megszeretett cicától), de még így is az első dolgaim között van kideríteni, hogy a kiszemelt hogy áll az állatokhoz. Nem első randin persze, meg nem ez a legfontosabb, de azért 2 héten belül úgyis előjön a téma. Barátom szereti kutyát is macskát is, bár náluk ez nem benti állat. De nem zárkózik el attól, hogy macska legyen a lakásban, ha egyszer összeköltöznénk, bár szerintem azért a közös ágyba nem szeretné a cicust. Ezzel ki vagyok békülve, így nem aggódok, hogy jajj mi lesz ha komoly kapcsolat lesz, nem ütköznek-e nagyon a terveink. Ő pl nagy pókot akar, de én arachnofóbiás vagyok, így kiegyeztünk egy skorpió lehetőségében, azt is szeretne. Engem se zavar, ha a macska nem jöhet a hálószobába vagy ha nem lehet kutya, csak valami kompromisszum legyen.

Ugyanígy az első pár hétben téma szinten előjön, hogy házasság, gyerek, külföldreköltözés... mert ha az egyikünk mindenképpen Amerikában akar élni, a másik meg ki nem menne az országból, akkor gond van. Egy kezdődő kapcsolat miatt az ember nem kockáztatja az álmait. Nekem a szoba-cica prioritás, a külföldi munka legalább opcióként legyen meg, nem baj ha végül itthon maradunk, a házasság inkább legyen, a gyerek meg.. inkább legyen. Az még annyira messze van, hogy nekem egy "talán szeretnék" bőven elég. De macskát pár éven belül szeretnék.

2015. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
19/84%-os képzeld,pont az eszemből élek meg.
2015. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
allat marad "par jelolt" takarodik.
2015. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
18 as valaszolo: en meg a gyerek helyett is az allatokat valasztottam;-))) magyarul nincs gyerekem , allataim vannak mert a gyerekeket nem szeretem. tehat egy "par " eseten szoba se johetne a valasztas. de a ferjem is ilyen mint en igy nincs semmi gondunk.
2015. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!