Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy befogom a barátomat a házi munkába?

Figyelt kérdés

Még nem lakunk együtt, de sokat van itt nálunk, kicsit szemét dolognak tartom hogy dolgoztatom a vendéget, de ha már ennyit itt van szerintem ez alap. Meg amúgy is ha már együtt élünk, neki is ki kell vennie a részét a munkából mert én nem leszek senki cselédje. Szerintetek igazam van?

20/L


2015. febr. 27. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

a nő takarítson stb, a férfi pénzt keressen

ez az én vélemányem

2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen normális! ha együtt laktok...
2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha normális a srác akkor belátja és segít neked. És amúgy is ha megkérnéd segítsen hogy így több időt tudjatok együtt tölteni és gyorsabban kész legyen akkor szerintem simán belemenne.
2015. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fog csak be, takarítson xD
2015. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
d*
2015. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor jó, ha porszívózás közben téged is megpróbál leporszívózni. pl. poén, ha a gatyát beszippantja a porszívó. ha nem csinál ilyeneket közben, akkor unalmas alak.
2015. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Ha magától akar segíteni, akkor oké, de ha nem laktok még együtt, akkor ez kényelmetlen is lehet számára. Mondjuk amúgy is a nő feladata a házi munka. Gondolom te sem örülnél neki, ha neked kellene megjavítani a kocsijukat.
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kell nagy dologra gondolni ha azt mondom házi munka. De szerintem az teljesen normális hogy segíti kitakarítani a szobámat, amikor ő is itt van sokszor szinte egész nap és nem csak miattam van kupi. Meg mondjuk én csinálok kaját, de ő elmosogatja amiből ettünk.
2015. febr. 27. 14:25
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Én menekülnék tőled
2015. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól nézel ki én akkor takarítanék,ha nem akkor én is menekülnék.
2015. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!