Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez valami kapuzárási dolog lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami kapuzárási dolog lehet?

Figyelt kérdés
14 éves koromtól kezdve azt vallottam,a szerint is éltem,hogy a megcsalás,félrelépés nem megengedett,nem szép dolog jobban mondva.Ehhez tartottam is magam 16 éven keresztül.Most meg olyan gondolatok járnak a fejemben,hogy rövid az élet,egyszer élünk,ha épp az adott helyzetet nem használom ki,nem megyek bele,nem lesz több olyan,45-50 évesen már biztos nem fogok keverni erre-arra.Pedig már kiéltem magam,ez nem gond,lehiggadtam,egy ideje párkapcsolatban vagyok,de egyre lazábban gondolkozom : ha nem teszem meg,mivel érek többet,így is úgy is meghalok egyszer,senki nem fog számon kérni miket tettem életemben,miért ne élvezhetném azt a fél-egy órát.Régen lelkiismeretes voltam,ez kezd eltűnni.Nem vagyok szexorientált,de egyre inkább az van,ha vonzódok valakihez,ami ritka,az nagyon nagy fokon tud égni bennem,nem voltam ilyen régen.Összességében változik bennem minden kívülről-belülről,csak csodálkozom magamon,másra nem tudok gondolni hogy ez olyasmi lehet ami a korral jön,és valami végleges dolgokat érzek,nem tudom jobban elmondani ... Soha nem gondoltam volna hogy ilyesmi nálam is előbukkanhat,meg inkább főleg férfiaknál gyakoribb ez a dolog. (N)
2015. máj. 20. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még hozzá? 30 évesen kapuzárás? Szerintem baj van a kapcsolatoddal.
2015. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 évesen még nem klímaxolhatsz, ilyet akkor érezhetsz ha a kapcsolatodban a szex nem működik rendesen.

42/N

2015. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem isveszembe szokot jutni ez az egyszer élünk dolog,de nem azért mert nem jó a szexuális életem a.párommal nekünk maga a kacsólatunk kezd szétesni darabjaira.Nem hiszem hogy a szex miatt érzed/gondolod ezt.34N
2015. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

45-50 évesen se más ám a világ, szexben sem, kapcsolatban sem...

Abban sem, ha jól működik a dolog, az embernek nincsenek ilyen gondolatai, ha vannak, az nem pánik, az valaminek a hiánya. Hogy szex-e, élmények, vagy érzelmi üresség?

2015. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"

Főoldal

Női Tükör

Lélek

Az 5 leggyakoribb dolog, amit a haldoklók megbánnak

Az 5 leggyakoribb dolog, amit a haldoklók megbánnak


Egy korábban nővérként dolgozó nő összegyűjtötte, hogy a halálos ágyukon fekvők, mit bántak meg a leginkább életükkel kapcsolatban.

Szerző: Egészségtükör

2013.12.02

Hirdetés

Hirdetés


Bronnie Ware, akinek az volt a feladata, hogy haldokló embereket gondozzon az utolsó pár hetükben meglepődött, hogy mennyire egyeznek azok a dolgok, amiket a haldoklók megbántak. Íme az öt leggyakoribb bánat!


1. „Bárcsak lett volna elég bátorságom ahhoz, hogy olyan életet éljek, amilyet én akartam, és nem amit mások elvártak tőlem!”

Amikor az emberek érzik, hogy nincs már sok hátra, rájönnek mennyi álmukat nem valósították meg, és hogy ez mind csak rajtuk múlt, az ő döntéseiken. Amíg az ember egészséges, nem is veszi észre, mekkora kincs van a kezében."

2015. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!