Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Hogyan lehet egy ilyen kapcsolatban tovább lépni?

Figyelt kérdés

Röviden a történet. A barátnőm családja épített magának egy vendéglátó egységet, panzió, meg vendéglő. Az egész család benne dolgozik szabályosan éjjel-nappal.

Én egy másik városban dolgozok, és így csak hétvégente tudunk találkozni ami számomra elég kikészítő. Nem szeretem ezt a távkapcsolat dolgot.

Erről már beszéltünk, és azt mondta, hogy idővel lehet, hogy hozzám tud költözni, de ez még nem biztos, mert a szülei nem iagzán fognak bele egyezni a dologba. De ő nem szeret ott dolgozni, mert nagyon nagy a hajtás, és pihenni sincs ideje soha. Amikor nála vagyok, mindig olyan fáradt, hogy a lábáról esik le, és mivel csak esténként tudok oda menni, még beszélgetni is alig tudunk, egyből bealszik. Amikor nagyon ritkán fel tud jönni hozzám, mert a munka megengedi, csak akkor tud 2 napot pihenni, de akkor is csak egy-egy hétvégére tudom elcsalni.

Én is gondolkodtam, hogy közelebb költözzek hozzá, de az a város, amelyikbe menni tudnék nagyon gyengék a munkalehetőségek, fele annyit nem keresnék, mint itt ahol most vagyok, pedig itt sem nagyon látnak el pénzzel.

Félek, hogy nem tudjuk összehozni, és fel fog őrölni engem ez az egész dolog, meg akarom kérni a kezét, mert nagyon szeretjük egymást, de nem látom a megoldását ennek a helyzetnek, és félek, valamelyikünk jól megsérül.


25/F



2015. máj. 25. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntenetek kell. Vagy odaköltözöl és te is beállsz a mókuskerékbe, vagy a nő (remélem, már nem csak testileg az) képes végre nemet mondani a szüleinek, összepakolni és a saját életét élni. Én is ilyen családból származom, kidolgoztam a belem az étteremben, soha a közelébe sem megyek vissza többet! Neki kell döntenie, hogy képes -e önálló életet élni, saját döntéseket hozni, vagy sem. Mindenki pótolható, az ő munkaereje és ideje is, majd megoldják, ha kell. A helyedben én nem költöznék, mert be fognak szippantani!
2015. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kerd meg a kezet es ezzel megoldod a problemat. Jegyesekkent nem igazan szolhatnak bele a szulei hogy hol lakik ugy mar nalad illene :)

18/L

2015. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, csak van egy olyan probléma, hogy amíg még nem laktunk együtt, félek megkérni a kezét, ugyanis mi van ha az együttélés alatt rájön, hogy nem én vagyok álmai férfia?
2015. máj. 25. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár ez most csúnyán fog hangzani, és ne értsd félre, de az eljegyzés, az egy szó. Kinyilvánítod a szándékod.

Ha utána összeköltöztök, és utána kiderül, hogy mégsem ő a tökéletes számodra, vagy fordítva, ugyanúgy el lehet válni békében (vagy haragban), mintha "csak" a barátnőd lenne. Szóval emiatt ne parázz. :)

Ha komolyan gondolod az eljegyzést, akkor jelen esetben tényleg ez lenne a legegyszerűbb megoldás. :) De ha csak azért kérnéd meg, hogy önálló(bb) lehessen, akkor inkább ne.

2015. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemcsak azért akarom eljegyezni, hogy tovább lépjen, hanem mert akarom. Csak félek, hogy kinílvánítom felé komoly szándékaimat, és a végén az lesz, hogy mégsem szabadul el otthonról, és akkor abból már tényleg nem tudunk jól kijönni.
2015. máj. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!