Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom kalandozni akar és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kalandozni akar és én engedtem jól tettem?

Figyelt kérdés
A jegyespárom 24 én 28 5 éve együttelünk eljegyzés után egy hónappal egyre furcsább lett, nagynehez kiszedtem belőle, hogy imád, szeret, biztonságba erzimagat melletem, boldog, de ő még nem élte ki magát mert eddig rajtam kívül csak 1srac volt az életeben és kért tőlem 1 hónapot külön. Megengedtem. Minden nap felhív hogy szeret es jön amikor megbeszéltük. Jó hogy megengedtem?

2015. jún. 5. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Engedélyt kért arra, hogy megcsaljon téged és te hagytad neki. :DD Ki tudja hány farkat szop le miközben a te menyasszonyod. :DDDDD

Ha nem kamu a kérdés szerintem ti ne házasodjatok, inkább szakíts vele.

Ha más pasira vágyik, nem boldog veled.


L20

2015. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
11/11 végre 1 értelmes ember itt
2015. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
45%

Éretlenek vagytok. És undorító, ahogy beszéltek erről "ki tudja hány farkat szop le" gratulálok.


Kérdező, szerintem felejtsd el ezt az oldalt, ha ilyen dolgokról van szó. Itt mindenki baromi erkölcsös és okos, annyira sokkal jobban tudják, hogy mi a jó neked. Szánalom.

Csak ti tudjátok, milyen a viszony köztetek, túlélné-e ezt a kapcsolatotok, tényleg szeret-e vagy másra vágyik amúgy is stb.

2015. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%
Mellesleg én voltam nyitott kapcsolatban fél évig. Lefeküdtem mással, miközben volt pasim. Ő is tudott az afférról, elmondtam neki. Ugyanolyan maradt a kapcsolatunk. A szeretetet nem a hűségben mérik. Tényleg becsületes, hogy ennyire önzetlen vagy, ne hagyd, hogy pár anonim idióta megmondja a tutit.
2015. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez 19 nap múlva kiderül, ha tartja magát az ígéret ehez lehet hogy jol jártam ha nem nem vezstettem semmit csak egy hónapot. A hanyfarkap szop le ezekre meg csak annyit tudok mondani hogy sz mas lenne ha elottem lett volna 10-20 pasija?
2015. jún. 5. 23:09
 16/29 anonim válasza:
53%
Felejtsd el a lotyeszt, lehet akkor is egy fekete dákó volt benne, amikor téged felhívott hogy mennyire szeret. Egy normális nő nem kalandot keres, hanem az igazit. Most is szúrják ahol érik, te meg egy ilyen rongyra vársz.
2015. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak látszik a színvonalas válaszán milyen nőgyülölő paraszt. Rongy? Hogy a fa.szba mersz így beszélni egy nőről? seggarc
2015. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

#13 miért lennék éretlen?

Konkrétan ezt csinálja a menyasszonyka, talán most is. De a szeretetet hűségben IS mérik.


Az sem lenne jobb, ha 10-20 pasi járt volna benne előtted. Bár annyiban talán igen, hogy akkor már csak rád vágyna. De miért csak ez a 2 variáció létezik nálad?

2015. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
10 és 20 közötti pasival votlam együtt, ettől függetlenül tudok hűséges lenni. És hülye, aki ebben méri a szeretetet. Minden csak megbeszélés kérdése.
2015. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ezt a 10-20 csak azert írtam, hogy ereztessem, a kerdes nen errol szol mert nem ez a része szamit. Azert tettem fel a kerdest, hogy azt lassam masoknak mi a véleménye.
2015. jún. 5. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!