Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom kalandozni akar és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kalandozni akar és én engedtem jól tettem?

Figyelt kérdés
A jegyespárom 24 én 28 5 éve együttelünk eljegyzés után egy hónappal egyre furcsább lett, nagynehez kiszedtem belőle, hogy imád, szeret, biztonságba erzimagat melletem, boldog, de ő még nem élte ki magát mert eddig rajtam kívül csak 1srac volt az életeben és kért tőlem 1 hónapot külön. Megengedtem. Minden nap felhív hogy szeret es jön amikor megbeszéltük. Jó hogy megengedtem?

2015. jún. 5. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megmondanám, hogy rendben menyjen csak, de én is ezt fogom tenni. Esetleg bevágnám, hogy addig elemegyek valahova tengerre egy új csajjal, vagy valami ilyesmi. Én ezt tenném.
2015. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem férne bele, ezt az egész "ki kell élni magunkat" dolgot baromságnak tartom. Elvileg szerelmes belém, még is azt akarja, hogy más csávók farkalják meg? Komolyan ettől éli ki magát? Én ebbe qvára nem értem a logikát :D
2015. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
#21 Ezt akartam tennei első felindulásból, ott is volt a lehetőség. Megálltam egy másodpercre és feltettem a kerdest hogy minek? A többit nem kell mondanom.
2015. jún. 5. 23:56
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Öreg te tényleg ilyen gyagya vagy?ilyet normális nő nem mond,lehet most még eggyüttvoltatok karcolta az agyát egy két Don Huán aki nem kaphatta meg ,aztán most hogy ezt engedted neki taknyosra szopatják ,még ti "eggyüttvagytok" ez igy jó neked?Mert ha igen,akkor kezeltesd magad,és ezt viccen kivül irom!
2015. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
7%
Jól tetted,jó férj lesz belőled.
2015. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szexéhes csajból nem lesz jó feleség. :D
2015. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ennyi volt majd valai megbecsül
2015. jún. 6. 22:44
 28/29 anonim ***** válasza:

rendben lenne, ha ezt tervezni lehetne. hogy szeretlek, de évente egyszer mással akarok lenni.


ahogy leírtad, abból úgy tűnik, te nem vagy neki fontos, azaz hiába engeded meg. nem vagy alkupozícióban, csak elfogadod, ami van.

2015. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, ő semmibe vett téged.
2015. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!