Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondjam neki hogy elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy elegem van abból hogy mindig én vásárolok be?

Figyelt kérdés
4 hónapja lakok együtt a barátnőmmel de mindig minden kaját én veszek,ő szinte soha semmit.Vesz magának cigit,smink készleteket de mindig azt mondja hogy nincs pénze,de a saját dolgaira meg van.Ha én nem veszek kaját akkor üres lenne a hűtő.Ti mit csinálnátok?21/F
2015. jún. 10. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. És tegye le a pénzét a közösbe. Bizony.
2015. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél kaját. Te menj egyél valahol aztán menj haza és majd csak észreveszi hogy nincs kaja a hűtőben. Ha éhes lesz akkor úgy is elmegy venni.
2015. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezessetek be szabályokat, mondd meg neki, hogy ez nem így működik. Egyébként miért vagy még együtt egy ilyen alkalmazkodni képtelen, önző emberrel?
2015. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért nem lettek lefektetve a szabályok költözés előtt ? kérd el a kajának a fele pénzét
2015. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéltétek meg az elején, hogy ki mit csinál és mit fizet?

Másba ad pénzt? Nálunk pl úgy van, hogy párom fizeti a rezsit, és én a kaját (ez kb ugyanaz az összeg, és úgyis én tudom, hogy mi fogyott el).

Le kellene ülnötök megbeszélni, hogy mennyi a havi költség, ezt hó elején összedobni és akkor abból fizetni mindent.

27N

2015. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónap elején felesbe dobjátok össze a pénzt a havi adag kajára, rezsire, lakbérre, egyéb dolgokra (mosópor, sampon...). A maradékból valamennyit tegyetek félre, hátha lesz vmi váratlan kiadás. ÉS ami ezen felül marad, azt költheti amire akarja.
2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél kaját, egyél útközben, mielőtt hazaérsz. Aztán majd rájön, hogy neki is kellene :D
2015. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!