Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, utólag elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, utólag elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az exemmel már 4 éve hogy szakítottunk, mind a kettőnknek van kapcsolata, DE van valami amit soha senkinek nem mondtam el kivéve az egyik barátnőmnek, de most úgy érzem hogy el kelle mondanom neki mégis azt, hogy miután vége lett a kapcsolatunkak kiderült hogy terhes lettem tőle, 8 hetes voltam, de sajnos elment a baba. 2 hétig véreztem és görcsöltem.... Azt mondta a doki hogy a stressz, a sírás, a nem evés, depresszió miatt a szakítás után.... :(

Szerintetek tudnia kellene arról hogy apa lehetet volna? Higy terhes voltam tőle? Vagy ne tudja meg már soha?! Vagy jár neki?

Ez egy nagy szerelem volt mindkettőnknek...

Mit tegyek? Megtudja? Ne?



2015. jún. 5. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

4 év után már szerintem hagyd titokban ezt a dolgot.

Még az is lehet, hogy megviselné a hír.

Sajnálom, hogy így alakult, de most már kár rágódni rajta. Egyikőtök sem tehet már semmit azért, hogy változzon az ami elmúlt.

Szerintem ne mond el neki.

2015. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha az exem ilyent mondana nekem. Nagyon nem. Szóval szerintem ne mondd el neki.
2015. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, nem mondod el neki.
2015. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem után felesleges elmondanod, csak szítanád a feszültséget.

Tudom,ez lelkiismereti kérdés, de próbálj túllépni ezen.

Nem vagy rossz ember, ha ezt magadban tartod,nyugalom.

Egyszer majd talán elmondhatod neki,mondjuk 5-10 év múlva,amikor már lesz felesége,meg gyerekei és neked is.

Egyelőre még korai lenne, de a legjobb, ha ezt magadban tartod örökre.

2015. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De úgy érzem megőrülök ezzel a titokkal! Nem bírom tovabb magamban tartani. Szeretem a párom de sok mindent nem tud az előző kapcsolatomról, mert az volt életemnek meghatározó igazi nagy szerelme. 4év elteltével is úgy érzem szeretem persze már ez nem szerelmem de mindig a szivemben lesz. És ez a kis drága élet aki elment, ez a titok. Megfojt! :(

Nem bírom tovább magamban tartani...

2015. jún. 5. 19:03
 6/14 A kérdező kommentje:
4 hosszú hosszú éve csak a barátnőm tud róla....
2015. jún. 5. 19:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul babát is terveztünk míg együtt voltunk. Nem nagyon, de a véletlenre bíztuk...
2015. jún. 5. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
És ha te nem lehetsz boldog (mert a mostani párodról magad is azt állítod, nem ér fel az előzővel), akkor ő sem legyen? Minek felszakítani a sebeket? Miért akarsz más kárára könnyíteni a lelkeden? Főleg, ha ráadásul annyira fontos is számodra ő.. Miért akarod visszarángatni a múltba, hogy elkezdjen azon agyalni, vajon az ő hibája-e, vajon tényleg szakítanotok kellett volna, okos döntés volt-e, talán menthető lett volna, és akkor a gyerek is megmarad, másképp alakul az életetek.. Kinek hiányzik ez? Neked. Egyedül te vagy az, aki vissza akar térni abba az időbe. Ha az exed nem keres, akkor ő továbblépett. Volt oka a szakításnak. Ha akkor kiderül a gyerek és együtt maradtok, ugyanúgy megmaradnak a korábbi problémák. Ne ábrándozz olyan életről, ami nem létezett, csak azért, mert a mostani nem olyan, mint amilyet megálmodtál. Hagyd békén az exedet. Nem tud változtatni azon, ami megtörtént, miért akarsz súlyt rakni rá? Talán úgy gondolod, túl boldog, és nem érdemli meg?
2015. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad van. De nem erről van szó.

Mind a ketten tovább léptünk, a szülei is azt mondták nekem a szakításunk után hogy engem keres a lányokban, én ugyanígy voltam... de ez a múlt. Megtaláltam a helyem. Ő is. Örülök ennek. DE ezt nem tudom elengedni. Úgy érzem nincs nyugtom. Azon rágódom 4 éve...

Szó sincs arról hogy rosszat akarok. Szeretném hogy boldog legyen. Én is az vagyok. De egy nőnek ez egy nehéz titok. Még a parom se tud róla.... :(

2015. jún. 5. 19:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Játszunk el a gondolattal,mi lesz,ha elmondod.

Valószínűleg kiakad, megbánt téged,ami sokkal jobban fog fájni,mint az elhallgatás.

Neki is,neked is,felesleges stresszt csinálsz ezzel.

Amit meg kell értened,szakítás után történt a dolog,ha már akkor frissiben nem mondtad el,így utólag felesleges szerintem.

Nem volt rossz döntés a részedről, hogy a szakításotok után nem mondtad el!

Tegyük fel, ha abortusszal elvetetted volna,az úgy más,jogosan lenne bűntudatod,így viszont önhibádon kívül belekerültél egy kellemetlen helyzetbe és jól döntöttél négy éve,hogy nem csináltad a feszkót.

Most is jól döntesz,ha néma maradsz.

Ne legyen bűntudatod,mert nincs miért!

Nyugalom:)

2015. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!