Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság mennyire elvárt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elvárt, hogy egy férfi tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 20:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
96%
20-as: azt fel tudod fogni, hogy enni minden embernek kell, akár párban él, akár nem, házat tervezni pedig nem minden férfi tud, vagy kell tudnia?
2015. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
43%

21: Nem, de fedelet emelni a feje fölé minden férfinak kell tudnia, mivel ez is a férfiak dolga volt mindig (az élelemszerzés mellett). Szerintem egy szinten van a főzéssel.


Egyébként meg csak arra reagáltam, amit ő írt: ha ő tud főzni, akkor a férfinak is kell tudnia. Szerintem ez ostoba gondolkodás.

2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
90%

Kerdeztek, en meg valaszoltam. Mi ezzel a problemad?

Igen, elvarom, kesz. Mit liheged tul?

Nem vagyok rabszolga, en is faradt vagyok amikor haza essek a munkabol es nem minden almom az, hogy a gaztuzhelynel 3 fogasos vacsorat keszitsek.

De te ezt nem ertheted. A legjobb, ha fel van osztva munka. Egy nap en, másik nap pedig a parom dob ossze valamit.

2015. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy nem minden férfi tud házat tervezni, villanyt szerelni, stb?
2015. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%
nem elvárás, de nagyon rossz lenne, ha nem tudna főzni, és mindig nekem kéne. ahogy egy előttem szóló írta, ha azért nem főzne, mert az a nő dolga, akkor össze se jönnék vele. és az is igaz, hogy nagyon ostobának és szerencsétlennek kell lennie valakinek, hogy ne tudjon megcsinálni ezt-azt. de vannak olyanok, akik szerint "menő", ha nem tudnak főzni. az is irritáló.
2015. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok és jól főzök (ez az egyik hobbim és ismerősök véleménye alapján mondom). Így sose vártam el, hogy egy férfi tudjon főzni csak a legalapabb dolgokat jó ha tudja. Azokat is csak azért, hogyha véletlenül én nem tudok rá főzni(haza kell utaznom, kórházba kerülök, akármi) akkor ne haljon éhen vagy ne szendvicsen éljen addig. Ha már egy készételt meg tud melegíteni plusz pont. :D (volt olyan exem, akinek ez feladta a leckét) Tehát ne legyen életképtelen. Ennyi az elvárás.
2015. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a családban a férfiak is tudnak főzni (apám, öcsém, mindkét nagyapám - már csak az egyik él, de aki nem él már, ő is tudott -, nagybátyáim), ki jobban, ki kevésbé, de nem ijednek meg, ha egyedül vannak és a szendvics mellé valami főtt kaját is össze kell hozni, vagy ha az asszony kimerült és átveszik tőle a fakanalat. Szóval ha valaki önmaga miatt sem tanul meg pár egyszerűbb receptet, az egyrészt kiszúr az emésztésével, másrészt lustának tartom, harmadrészt házasságban sem fog szívesen besegíteni, amikor mondjuk szükség lenne rá. A mi családunkban itt is van munkamegosztás, és nem csinálnak belőle problémát a férfiak, ha a tűzhely mellett kell állni. Sőt, némelyikük mesterien ért hozzá, pedig nem szakmája.

Szóval én ezért várom el, nem azért, mert én nem állnék be, szeretek sütni-főzni, de előfordul, hogy kidőlök, és akkor jól jön a segítség, másrészt együtt sütni-főzni is jó, ez még egy közös időtöltés, ráadásul több időnk maradhat együtt másra, ha közösen csináljuk, meg az is jólesik, ha esetleg meglepnek valami finomsággal időnként.

2015. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
"Én meg tudok házat tervezni és kivitelezni," - Te tudsz, az én családom férfitagjainak beletörne a bicskája, már nem abban a korban élünk, amikor mindenki magának építi az otthonát.
2015. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok és szeretek főzni, de!

Ha a nő nem tud főzni akkor kompromisszumot is köthetünk.

Vagy megtanítom sütni főzni vagy ha nem akar akkor övé a mosogatás meg a takarítás.


De amúgy egy közös főzöcskézés is jó közös program.

2015. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
52%
19 és mi van azokkal, akiknek telik az effélére? Ne magadból indulj ki!
2015. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!