Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság mennyire elvárt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elvárt, hogy egy férfi tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 20:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Apám főz a felesége helyett, mert ő utál főzni, ő helyette más házi munkát csinál. Sajnos sok helyen a nő otthon a rabszolga főz mos takarít gyereket nevel és kerti munka minden.. Eljár dolgozni is. A pasik többsége meghal ha fel kell kellni és dolgozni kell menni hazajönnek és ledobják magukat a tv elé és fel vannak háborodva, ha a nő rájön hogy rabszolga és elmegy elválik nagyon sok ilyen esetet hallottam, meg olyat is, hogy megunta és nem csinálta meg vagy csak magának vasalt ki stb.. mióta a nők is keményen dolgoznak gyakorlatilag második műszak nekik otthon lenni és sajnos sok családba el is várják hogy otthon ezt csináld.. ezért nem vállal sok nő gyereket meg pasit meg él külön..
2015. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért valamilyen szinten nem árt ha tud főzni egy férfi.
2015. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként röhejesnek és szánalmasnak találom, ha egy férfi nem tud főzni. Aki nem tud főzni, az nem tud gondoskodni magáról. Aki pedig nem tud gondoskodni magáról, az vagy gyerek, vagy ha már nem gyerek, akkor egy nyomorult szerencsétlen, aki alapvető szükségleteinek kielégítéséhez is másokra van rászorulva.


Én 100%-osan tudok gondoskodni magamról egyedül, megkeresem a pénzt, amiből megveszem a kajámat, a kaját megfőzöm, megeszem, az egész folyamat során senkinek a segítségére nem szorulok rá.


Szerintem ez jelenti azt, hogy önálló, felnőtt embernek lenni.

2015. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet nem tudni főzni mondjuk 20-25 évesen. Mármint úgy egyáltalán. Egy rohadt rántottát vagy tésztát, zacskós porból szószt, vagy ha bepanírozok valamit és lefagyasztom, akkr azt megsütni, esetleg mirelit cuccot kisütni olajban, ha már vettünk. Ez szerintem könnyebb mint az érettségi, pedig én se vagyok túl házias. Ha az ment, ez is megy. Nem kell minden nap, nem kell profinak lenni, de ne haljon éhen. Ennyi kb az elvárás része, de nem azért mert férfi hanem mert ember. Ha ez megy, nekem oké. Én is fel tudok csavarozni valamit vagy beverni egy szöget, de én se tudok megszerelni egy mosógépet, nem kell neki se 3 fogásos vacsit főzni.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Sün Integré - Ennél jobban én sem tudnám megfogalmazni.
2015. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Teljes mértèkben elvàrt.
2016. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Engem anyukám megtanított még kisebb koromban bizonyos kajákat főzni, onnantól kedve magam is kísérletezgettem különböző dolgokkal, amik aztán beváltak...

Én nagyon finomakat szoktam főzni magamra mostanság. A volt páromnak is volt, hogy főztem... nem várta el... de ő nem főzött nekem... ajh, hosszú sztori az...


Jó érzés az, hogy valamit én teremtettem meg. :) hogy én kerestem meg rá a pénzt, én vásároltam meg a hozzávalókat, én főztem meg, s raktam le az asztalra... és mégjobb érzés, ha van valaki, akivel meg is oszthatom. :)

22/F

2016. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el, hogy tudjon főzni, de ha beállna kicsit segíteni, azt nem bánnám! :) Legalább addig is együtt vagyunk, és hátha mégis ragad rá valami az évek során.
2016. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
az én tesóm keményen alázza a konyhában a barátnőjét, ami elég vicces. Szegény lány néha még a különféle zöldségeket se tudja megkülönböztetni. Szerintem ma elvárják a nők, legalábbis mindenképpen előny, ha tud főzni a fiú is.
2016. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!