Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság mennyire elvárt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elvárt, hogy egy férfi tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 20:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem általában jobban ízlik, amit én készítek, mint az éttermi. :-)
2015. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
31%

" mennyire elvárt, "


Na ennek a kérdésnek ismét férfi-női egyenjogúság szaga van.

S ezt persze csak a nők várják el!!!


Hát jó. Várjátok csak el! Mert ez ugye tök természetes.

Szerintem meg akkor az is természetes, hogy ha valami elromlik,

pl: autó, mosógép, vagy leszakad a szekrényajtó, panelban falat kell fúrni, de azt is csak egy sds szár beszerzése után, :-D

betonozni kell, gödröt ásni, vakolni, építeni stb. . .

Ezek egy nőnél is legyenek már elvárások!!! :-D


Amióta világ a világ, mindenkinek tudnia kell, hogy mi a családon belüli feladata.


Ha besegít, hát besegít. De ez ne legyen már ELVÁRÁS!

2015. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
86%

Elvárás. Nyugodj bele.


Én egy férfit sem ismerek, aki betonozott már. Ha ezeket MINDENNAP meg kell csinálni a putriban, ahol élsz, akkor jogos. De ha nem, akkor kuss.

2015. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg igaz, hogy ennyi férfi meg tudja javítani az autót, a mosógépet, stb. ha elromlanak, nem értem, hogy nem haltak még éhen a szerelők? :O

Mi az autót, az elromlott háztartási gépeket szerelőhöz visszük, nem itthon kókányoljuk.

Olyan munkák pedig, hogy fúrás, betonozás, stb. egy évben egyszer-kétszer adódnak, pedig egy régi parasztházban lakunk.

Nem várom el egyébként, hogy a férjem főzzön, mert én szeretem csinálni, ő meg utálja, inkább másban segít. Legfeljebb annyi, hogy ha valamiért én nem tudok megfőzni, akkor valami kis egyszerű kaját össze tudjon hozni, egy rántottát, tükörtojást, virslit, sült krumplit, meg hasonlókat.

2015. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem volt elvárás, de igazán örülök annak, hogy a férjem megállja a helyét a konyhában. Én H-P dolgozom, neki más a beosztása, tehát gyakran van szabadnapja hétköznapokon, és olyankor nekem nagy könnyebbség, hogy megfőz, mire hazaérek, és nem nekem kell még fél 6-kor nekiállni. De mint mondtam, ez nem 'elvárás' csak egy előnyös tulajdonság.
2015. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert melyik férfi tud manapság szerelni,fúrni-faragni?Pont azért elvárás a főzés,mert egy szöget sem tudnak beverni a falni,nem még komolyabb dolgokat megcsinàlni.
2015. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

Egy nő feladata a főzés és a gyereknevelés!

A férfi feladata a családfenntartás.

Ennyi van és kuss!

2015. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

A nő is fenntartja a családot, te idióta.


Ha a te lusta feleséged nem dolgozik, az nem az én hibám.

2015. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Joe.38 ***** válasza:
100%

A kérdés nehezen értelmezhetó vagy legalább is összetett.

Mert

1./ Minden embernek enni kell. Ha egyedül , ha párban.

2. Klyan nincs ., hogy egy ember akar him akár nő - ne tudna főzni. Internet és szakácskónyv nemi gyakorlás után megy. Barmi.


Nálunk az asszony főz.De ha beteg lenne megoldom a főzest is meg mast is.Felnőtt ember mindent meg tud oldani , ha akar. Ö szereti. Én nem.igazán. De ó is segit mindenben én is ha kell. Megosztjuk és segítünk egymasnak ettől vagyunk pár..

2015. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Joe.38 ***** válasza:
100%
Nem gondolom , hogy elvárt. Bízom benne nem.az. De.alap. Hisz nem nagy dolog a főzés. Csak akarni kell.Nő is ferfi is tud ha akar. Ma net.világában meg főleg csak akarston múlik. Ez nem.olyan mint a gyerek szülés vagy csinálás hogy csak egy adott nem.képes rá. Elvárás szerintem nincs. Remélem nincs. Én is tudok csak ritkán kell mert az asszony csinálna. De em.elvárás. Ö szereti csinálni ebből adódóan csinálja és gyakorlott. Én meg ha kell megtudom. Nem.esek kétségbe. De nem.kell csinálnom mert megoldja szinte mindig..De én is értek hozzá.
2015. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!