Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig működhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Meddig működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lényegében távkapcsolatban vagyok a barátnőmmel, 150km-re lakik tőlem, és hétvégente találkozunk. Volt má komoly barátnőm, az utolsó kapcsolatom 6 évig tartott, de még soha nem éreztem ezt, mint iránta. Viszont nagyon kezdek bele fáradni, hogy csak hétvégente tudunk találkozni. 3 hónapja megy így a dolog. Mondtam neki, hogy jöjjön hozzám lakni, de egy saját vendéglátó egységük van, és ott folyamatosan dolgoznia kell, nem tud eljönni onnan. Azt mondta, hogy ez idővel változni fog, csak még várjunk pár hónapot, amíg lejár ez a nyári szezon, de az igazat megvallva valamiért nem hiszem, hogy akár akkor is fel tud hagyni az otthoni melóval. Az egészre még rátesz egy lapáttal, hogy egy olyan haverommal lakok együtt, akinek a barátnője minden nap vele van, és emiatt még az irigység is öl.Úgy érzem a hét minden napja kivesz belőlem egy kicsit, és amikor találkozunk hétvégén csak az ad erőt egy újabb hét folytatására.

Nagyon szeretem, és furcsa mód bízok is benne, noha az előző barátnőm éveken keresztül csalt, de elég nagy szenvedéssel jár ez az egész huza-vona.

Valami ötlet esetleg tapasztalat?



2015. jún. 26. 06:32
1 2
 11/12 Kim Bo Mao ***** válasza:
Hmm 9 éve vagytok együtt, és 3 hónapja vagytok távkapcsolatban? Előtte hogy csináltátok? Egyébként egyetértek az egyik előttemszólóval. Ha a párod nem szereti az alárendeltségi beosztást az apjánál lépni fog. Az is lehet, h azért kér tőled pár hónapot, hogy túl legyen a szezonon, és akkor "kevesebb bűntudattal" hagyja ott az apját. A barátnőd nem egy tulajdon, hanem egy ember, ezt az apja vagy megérti vagy nem. Meg kell beszélni mindent. De egyébként hogy hetente találkoztok még teljesen belefér ideiglenesen. Ha zavar a lakótársad, próbáld magad vmibe, pl. munkába beleásni, hogy a hétköznapokon lefoglald a gondolataidat és a hétvégét meg szenteljétek egymásnak.
2015. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
9 éve ismerjük egymást, de csak 3 hónapja vagyunk együtt.
2015. jún. 28. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!