Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 32 évesen eszem ágában sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eszem ágában sincs gyereket nevelni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

32 esztendős férfi vagyok,szüleim igen vallásosak,ehhez "méltóan" neveltek.Természetesen,mint minden intelligenciával rendelkező lénynek,serdülőkoromban már nem "kaptam be" a sok sz@rt amit magyaráztak nekem,de ezt titokoltam előttük,különben nem lett volna valami leányálok az életem.

Magyarul ateista vagyok.

Teltek múltak az idők,egyetem stb,állást is találtam,szexuália egészségem teljes mértékben rendben van.Immár a harmadik nővel vagyok együtt(nem,nem egy éjszakát tart egy lapcsolat a félreértések elkerülése érdekébe).Utóbbi kapcsolat kerek fél évet tartott!.

De az egésznek a lényege:eszem ágában sincs gyereket "vállalni se tőle,se semlnkitöl.Ez egy volt azon pár ok közül,melyek miatt nem volt tartós a kapcsolatom

Szüleimmel emiatt romlott a viszonyom.

Srácok,nők ,velem van a baj???!

-tudni illik ,én egy RETTENTŐEN zsugori ember vagyok.És egoista is.


2015. jún. 26. 16:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogyha eddig ilyen voltam születésemnél fogva nem hiszem,hogy bárki is meg tudna váltottatni 32 éves koromra...Pláne nem itt,a GyK-en...
2015. jún. 26. 20:07
 12/17 omba ***** válasza:
Az ateisták is szaporodnak, szóval az a szál nem játszik
2015. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igaz.Nekem semmi bajom a vallásosokkal.Barátaimat nem a vallásos nézetük alapján válogatom.

De,gondolj bele,ha nem hallod szüleidtől (és a környezetedtől) Isten és a csapata létezéséről ,lenne hited?:) Ezen gondolkodjatok el...

2015. jún. 26. 21:46
 14/17 anonim ***** válasza:

:D mi volna ha volna bajod a vallásosokkal, ha így, hogy nincs:

",mint minden intelligenciával rendelkező lénynek,serdülőkoromban már nem "kaptam be" a sok sz@rt amit magyaráztak nekem,"


De hát tényleg, a gyerekvállalás ugyanúgy jellemzi a hindukat, muzulmánokat, ateistákat is, mint a keresztényeket, - te meg egoista vagy, értjük.

2015. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Idősebb korodban, ötven felett hirtelen nagyon rossz lesz a közérzeted. Meglesz mindened, gazdag leszel és semmi értelme nem lesz az életednek. Őrületbe kerget és szép lassan megöl a céltalan értelmetlen lét és ezen már nem fogsz tudni változtatni, Isten se segít.
2015. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 os, mi sosem akartunk gyereket es nem bantuk meg. boldogan elunk 50 felett lassan 25 eves hazasokkent . ma sem dontenenk maskeppen. van akinek az eletebol nem hianyzik a gyerek, valoszinuleg a kerdezo is ilyen.
2015. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy baj azokkal az emberekkel, akik tisztában vannak magukkal, pláne ha ezeket a dolgokat őszintén meg is beszéled a pároddal, és nem ámítod őket. Sokkal inkább egy önző és zsugori ember, aki tudja ezt magáról, mint egy olyan, aki az önzetlenség meg a nagylelkűség bajnokának hiszi magát, miközben egy önző, zsugori kis köcsög...
2015. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!