Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkanélküliként nem támogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliként nem támogat a párom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Amíg dolgoztam, mindent feleztünk. Néhány hónapja sajnos munkanélküli lettem, de ugyanúgy továbbra is felezünk mindent a félretett pénzemből. Voltunk nyaralni is (amit akkor foglaltunk le amikor még volt munkám, szóval így elmentünk), és annak az árát is teljes egészében lefeleztük. Én ezt természetesen nem hozom szóba neki, de szerintetek normális, hogy egy kicsit sem támogat? 30 alattiak vagyunk.
2015. jún. 30. 13:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélnetek az ilyen témákat!

Ha nehéz helyzetekben nem segítitek egymást (mert nehéz helyzetbe bárki kerülhet átmenetileg), akkor nem társak vagytok az életben, maximum lakótársak, albérlőtársak.

Ennyi a lényeg, gyerekek, a többi csak mellébeszélés.

2015. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Egy haztartas közös pénz.mas lenne kicsit ha nem laknatok együtt

valaszom a kérdésedre : nem.nem normalis.

Szeret egyaltalan?

Es ha elfogy a tartalékod akkor éhenhalsz vagy kitesz az utcara?

2015. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális!


Èn a helyèbe elhajtanálak a pi.sába!


Ha már ilyen lèhűtő,naplopó,link ember lett belőled.


A fajtádat hîvják " heremèheknek"

2015. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 omba ***** válasza:

Nem normális, szólhatnál éppen, de hát tudja, hogy nem keresel.

Egy párkapcsolat nem üzleti vállalkozás.

2015. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem az a nem normális, hogy együtt éltek, de felesben álltok mindent, és van a te félretett pénzed. Közösnek kéne lennie szerintem. Nálunk pl.: a párom áll mindent, az én fizetésem pedig félre tesszük, az a közös pénzünk. Ebből álljuk a nagyobb kiadásokat pl.: nyaralás, mosógép vásárlás.
2015. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Megbeszélni nem lehet!

Aki sunyi, csóró és a másik pénzére hajt, az szerelmet hazudva kihasználja a másikat addig szeret, amíg a pénz el nem fogy vagy amíg sikerül kijátszani a másik zsebéből a pénzt. Azután hirtelen kihűl a nagy szerelem, lelép a kedves és ott hagy az adósságokkal az utca kövén.

Mindegy, hogy nő vagy, mindegy hogy férfi!!!

2015. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!