Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Odaköltözzek a barátomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaköltözzek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

A barátom szeretné, ha a nyár után is vele lennék, és vele élnék. Nagyon kedves, nagyon figyelmes, egyszerűen imád engem, de... nem is tudom.

Én is kedvelem őt, meg jól kijövünk, de én inkább a tanulásra szeretnék koncentrálni, félek, így nem menne. Jövőre érettségizek, és nem terveztem kapcsolatot, mert komoly terveim vannak. Csak jól akartam érezni magam a nyáron, ő meg valami mást akar. Valami nagyon komolyat... Én nem akarok kötöttséget, és tényleg félek, hogy a tanulás rovására megy... Viszont a családtól függetlennek lenni jó lehet, és tényleg kedvelem őt. Mit tegyek?



2015. júl. 8. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amíg ott a "nem is tudom", addig nem. Amíg csak "kedveled", és "jól kijöttök", addig nem. Még érettségid sincs, hova is sietsz egy felnőtt párkapcsolattal?


Független lehetsz a családodtól anélkül is, hogy csöbörből vödörbe esnél.


Mondj nemet!

2015. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az... ráadásul orvos szeretnék lenni, úgy gondolom az komoly kihívás. Csak annyira szeretne velem maradni, de én nem tudom...
2015. júl. 8. 13:02
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Orvos leszel úgyis elhagy, mert 8 évig rohadsz majd az egyetemen legalább.
2015. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
8? Keveset tippeltél. 6 év az alap képzés és erre a szakirány még min. 4-6 év, szóval cirka inkább 10-12 év, és akkor ügyes, mert nemigen csúszott el.
2015. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
akkor meg pláne
2015. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem azért, de miért hagyna amúgy el? Mert akarok valamit az élettől? Mellesleg nem is ezt kérdeztem... :)
2015. júl. 8. 13:12
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Nála lehetsz pár hétig, ennyi jó is lesz, mert izgalmas és tanulságos, de elég is ennyi idősen. Ne köteleződjetek el, ne vegyetek közösen semmi komolyat. Ahhoz bizonytalan is vagy, fiatal is vagy, nem is vagy önálló.
2015. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondta, hogy el fog hagyni az orvosi miatt, mert éjjel-nappal tanulnod kell majd és "telefonkönyvet" kell magolnod,ha nem akarsz kibukni onnan.
2015. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jajj, azt elfelejtettem, hogy csak hétvégente mennék hozzá, és onnan mennék hétfőn suliba, mert kolis vagyok... ez számít valamit? 8-as.... igazad lehet
2015. júl. 8. 13:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesen bonyolítanád az életed ezzel a költözéssel és elköteleződnél egy olyan kapcsolatra, amit még fogalmad sincs, hogyan fogsz tudni életben tartnai egy ilyen komoly suli mellett. Az is lehet, hogy hétvégén sem fogsz ráérni, az is lehet, hogy egy másik orvostanhallgató srác vonzóbb lesz, stb. Túl korai ennyi idősen, ilyen tervekkel ilyen komoly döntést hozni.
2015. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!