Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit szólnátok, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ennyire élesen hazudna nektek a párotok?

Figyelt kérdés

Elsőre talán gyerekesnek fog tűnni, de remélem lesz olyan, aki túl lát a dolgokon és megért.

Párommal együtt lakunk, váltott műszakban dolgozunk.

Délelőtt én dolgoztam, ő nem.

Közben telefonon tudunk egymásnak írogatni.

Nemrég elkezdett játszani egy telefonos játékkal, amiben már már az zavaró, hogy képes vezetés közben is ezt nyomkodni, ez persze nekem nagyon nem tetszik.

Megismert egy fiút, aki szintén játszik ezzel. Tudtam, hogy találkozni fognak, mert közel lakik a srác, de nem tudtam mikor.

Nos amíg nekem azt írogatta, hogy megy fürdeni, jajj kihűl a vize, nem tud már írni, valójában a sráccal találkozott és erről nekem egy szót sem mesélt.

Ami nekem fáj ebben, az az hogy percre pontosan nekem a fürdést írogatta, amíg a srácnak azt hogy már indul is.

Rettentően rosszul esett, és sziven ütött, mert ha ezt nem tudom meg, akkor semmit nem tudok erről, és elképesztett, hogy milyen élesen tud hazudni. Ami persze együttélés alatt kellemetlen, mert így már sosem tudhatom mikor hazudik épp kis dolgokban, vagy nagyobban.

Talán ez nem tűnik nagy dolognak, de nézzen mindenki magába.

Örülne mindenki, ha megtudná, hogy a párja nem is azt tette, amit írt, hanem valójában egy vadidegennel találkozott, míg neked azt írogatta, hogy jaj kihűl a víz?!

Remélem lesz aki tud jó dolgot tanácsolni, és érti az éles hazudás lényegét, ill. a későbbi bizonytalanságot, hogy vajon hol van a párja és mit csinál...


23N


2015. aug. 13. 06:39
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Egyébként azért találkoztak hogy játék tapasztalataikat megosszák, tehát ezt a szálat ne alakítsuk szapoperává és a srácnak bnője van :)
2015. aug. 13. 06:41
 2/25 A kérdező kommentje:
szappanoperává *
2015. aug. 13. 06:41
 3/25 anonim ***** válasza:
Van/volt valaha más függősége/szenvedélybetegsége is?
2015. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

nem.

de egyre gyakrabban kapom ilyen füllentèseken/hazugságokon és nem tudom már mikor hazudhat.


együttélésnél ez igen zavaró és elgondolkodtató...és bántó számomra...nagyon...

2015. aug. 13. 07:04
 5/25 anonim ***** válasza:
Nos, a hazugság is megütheti a függőség szintjét. Esetleg kérdezz meg egy addiktológust erről, hogyan is viszonyulj mindehhez és mire számíthatsz a fiútól a későbbiekben!
2015. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez ilyen nagyon hi-tech 21. századi dolog. Olyan, mint internetről rendelni elektromos cigarettát. Na, ilyet sem csináltak nagyszüleink.

LOL én örülök hogy ebben a században élek :D

2015. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
további vélemények, tapasztalatok? :(
2015. aug. 13. 07:53
 8/25 anonim ***** válasza:

kérdőre vontad?

érdekelne mit válaszolt...


22F (szintén játszottam/ok online és találkoztam ismerősökkel, de nem hazudtam emiatt)

2015. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

egyelőre nem tudom kérdőre vonni, mert nem tud róla, hogy tudok a dologról.

Viszont rettentően bánt, hogy hazudott, és nem tudom, hogy mennyire érdemes így vele lennem, mert azért ez elég komoly, és nem tudhatom, hogy éppen mikor mond igazat.

Én sosem tudnék neki hazudni semmiben, pláne nem így.

Akit szeretünk, annak nem hazudunk. Szeret egyáltalán? Valószínűleg igen, de nagyon elbizonytalanodtam ezekután... mintha nem is tudnám, hogy kivel vagyok.

2015. aug. 13. 08:16
 10/25 Költőnő? ***** válasza:

leülnék vele beszélni, mikor mketten nyugiban vagyunk. Elmondanám, h tudok mindent, fáj, nem értem. H sajnos a bizalmam ássa alá, h félek ettől és h ez hová vezet. Megkérdezném, h miért van rá szüksége. Végül pedig a játékfüggőségre térnék ki, ami, ha így folytatja; később probléma lehet.

Végül elmondanám, h fontos a kapcsolatunk és ezeket a dolgokat próbáljuk meg közösen megoldani.

2015. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!