Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit szólnátok, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ennyire élesen hazudna nektek a párotok?

Figyelt kérdés

Elsőre talán gyerekesnek fog tűnni, de remélem lesz olyan, aki túl lát a dolgokon és megért.

Párommal együtt lakunk, váltott műszakban dolgozunk.

Délelőtt én dolgoztam, ő nem.

Közben telefonon tudunk egymásnak írogatni.

Nemrég elkezdett játszani egy telefonos játékkal, amiben már már az zavaró, hogy képes vezetés közben is ezt nyomkodni, ez persze nekem nagyon nem tetszik.

Megismert egy fiút, aki szintén játszik ezzel. Tudtam, hogy találkozni fognak, mert közel lakik a srác, de nem tudtam mikor.

Nos amíg nekem azt írogatta, hogy megy fürdeni, jajj kihűl a vize, nem tud már írni, valójában a sráccal találkozott és erről nekem egy szót sem mesélt.

Ami nekem fáj ebben, az az hogy percre pontosan nekem a fürdést írogatta, amíg a srácnak azt hogy már indul is.

Rettentően rosszul esett, és sziven ütött, mert ha ezt nem tudom meg, akkor semmit nem tudok erről, és elképesztett, hogy milyen élesen tud hazudni. Ami persze együttélés alatt kellemetlen, mert így már sosem tudhatom mikor hazudik épp kis dolgokban, vagy nagyobban.

Talán ez nem tűnik nagy dolognak, de nézzen mindenki magába.

Örülne mindenki, ha megtudná, hogy a párja nem is azt tette, amit írt, hanem valójában egy vadidegennel találkozott, míg neked azt írogatta, hogy jaj kihűl a víz?!

Remélem lesz aki tud jó dolgot tanácsolni, és érti az éles hazudás lényegét, ill. a későbbi bizonytalanságot, hogy vajon hol van a párja és mit csinál...


23N


2015. aug. 13. 06:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
felőlem mehetett volna, de ennyire élesen ne hazudjon már. Legyen egyenes ember ha velem akar lenni elvileg és gyakorlatilag is.. Nem vagyok lábtörlő akit ennyibe nézhet..
2015. aug. 13. 11:20
 22/25 anonim ***** válasza:
Én nem vetném el azt, hogy nem -e egy lánnyal találkozott inkább, nem -e történt valami? Nekem is egy exbarátom előadta, hogy egy online játékon megismerkedett egy sráccal, és hogy megy hozzá, mert majd söröznek, meg beszélnek a játékról! Az illető nő volt, le is feküdtek egymással, majd összejöttek. Előtte még csalt vele kb. fél évig mire kiderült. Ő azt nem mondta el, hogy kivel találkozik, a tiéd azt se mondja el, hogy találkozik valakivel. Amúgy normális esetben ha tényleg van egy fiú online haverja, miért nem lehet megmondani, hogy találkozik vele? Miért kell azt hazudni, hogy fürdik , meg egyébek? Én nem tudnék megbízni benne.
2015. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem már az is fura, hogy úgy érezte titkolóznia kell. Egy párkapcsolatban és egy együttélésben, ezek sosem jók.

A hazugság és titkolózás megölik a kapcsolatot.

Meg lehet beszélni mindent, csak akarni kell, de nem kérdőre vonva, higgadtan leülni és megkérdezni miért érezte, hogy ezt nem mondhatja el?


Sosem értettem az ilyet, lehet, mert nem voltam sosem ilyen helyzetben, sosem titkolóztunk párommal, mert minek, hisz egy pár vagyunk, nem kell beszámolnia sem, ha akarja úgy is elmondja, ha olyan van és én is ezt teszem. Megbízunk a másikban. Ez eddig jól működik szerencsére.


De mivel ebben a kapcsolatban te élsz, tudnod kell mennyit bírsz elviselni és akarsz-e.

Ha szeretnéd tisztázni, megbeszélitek és eldöntöd mi legyen.

37N

2015. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2015. aug. 13. 12:09
 25/25 anonim ***** válasza:

A hazugság az nem nagyon fér bele semmiféle kapcsolatba, mindegy miért, kiért, miféle hazugság.

Ha az ember nem bízhat 1000%-asan a párjában, akkor az nem társ.

2015. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!