Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok hazudna ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a kérdés fiktív, legalábbis velem még nem történt ilyen. Néztem egy filmet, arról ugrott be az ötlet.


A történet a következő: Megismerkedsz egy sráccal/lánnyal. Eleinte csak internetes kommunikáció, beszélgettek az élet minden területéről, igyekeztek őszintén megismerni a másikat. Majd pár randi (amik tegyük fel, hogy teljesen rendben mentek). Kezd komolyra fordulni a dolog, eltelik pár hét, felviszed magadhoz az illetőt, összedobsz egy vacsit, akármi. Majd eljön az idő, hogy ő vigyen el magához, és ott derül ki, hogy bizony igen gazdag a másik fél. Neked rosszul esik a bizalmatlansága.


Kinek lehetne ebben a történetben igazat adni? A gazdag félnek, aki titkolta az anyagi helyzetét (okkal vagy ok nélkül), vagy az úgymond becsapott embernek?



2013. dec. 17. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Gellert letiltottal? :D:D aranyos:)
2013. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f. még nem is volt nála, de már a pénztárcájában kotorászna?

Egy gazdagnak úton-útfélen hangoztatnia kéne, hogy "gazdag vagyok, gazdag vagyok!"

2013. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Tarnolf ***** válasza:
100%
Na most ez függ a két ember jellemétől. Például, hogyha aki fölviszi ezt a gazdag embert, egy pénzsóvár, zsugori férfi/nő akkor a gazdagnak adnék igazat(már ha ezt észreveszi a másik félen). Viszont, ha aki felviszi a gazdag személyt, egy becsületes, ténylegesen jó ember, akkor a gazdag fél szégyellheti magát. Nekem rosszul esne a bizalmatlanság, de valamilyen szinten érteném.
2013. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést! Kizáró ok lehet ismerkedésnél, h vki gazdag? És miért baj, ha nem dicsekszik vele? Vagy miről van szó, nem értem!
2013. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gazdag azzal kezdi hogy gazdag, akkor számíthat rá, hogy mindenki csak a pénze miatt lesz vele kedves. De ha csak akkor mutatja ezt ki, amikor a másik már ismeri, és a személyiségét szereti, akkor jobban bízhat benne.


De ez is csak fikció, én se vagyok gazdag, és engem se vitt még egy átlag fiú se haza a palotájába.. :/

2013. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért,most kérkedjen vele levélben ,hogy gazdag? Ha ott derül ki, szerintem teljesen rendben van.
2013. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem, félreértettek páran. Nyilván ne azzal kezdje az elején, hogy ennyi vagy annyi pénze van. Hanem ha már kiismerte a másikat annyira, több hét ismerkedés után, hogy tudja hogy nem pénzéhes (hiszen akkor még nem is tud(ott) az anyagi háttérről), és még akkor sem beszélt róla, amikor a másik már mindent őszintén elmondott magáról.

De mondom, ez csak egy gondolat volt, kíváncsi voltam mások véleményére.

Csak azért, mert én is filóztam azon, hogyan kezelnék egy ilyen helyzetet.

2013. dec. 17. 18:41
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne hazugság? Ismerkedésnél nem téma szerintem a másik anyagi helyzete, csak ha valami miatt szóba kerül, lehet róla beszélni, de amúgy nem kötelező tudatni a másikkal.
2013. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Már a kérdés és a magyarázat sem illik össze!

A fenti kérdés úgy szól, hogy "ha a párotok hazudna"...

De a magyarázat alapján ezek nem egy pár még, ezek csak most vannak összejövőben.

A másik meg hogy a fentiek alapján hazugságról van szó, a lentinél már csak az, hogy titkolta.

A kettő egyáltalán nem ugyanaz, mert ha nyíltan szóba jöttek anyagiak akkor tényleg hazudott. De hát nem is szoktak ilyenek pár randi alatt előjönni.

Marhaság ez az egész sztori. Nyilvánvaló hogy a gazdag nem csapott be senkit, még csak bizalmatlan sem volt, teljesen természetesen viselkedik.

És jó bolond vagy kérdező, hogyha azt gondolod a másik félnek rosszul esne ha gazdag az illető. Pont fordítva!

2013. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem tartozik a másik anyagi helyzete,főleg nem pár hét után.Ha gazdag lennék én se reklámoznám,hogy a pénzsóvár embereket elkerüljem.
2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!