Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak túl reagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
A párommal 10 hónapja vagyunk eggyütt. én nagyon szeretem,de nagy hülyeségeket tud csinálni pl éjszaka elmegy bulizni megkérem hogy írjon azért egy sms-t hogy jól van e de nem küld és mindig azt mondja hogy elfelejtette pedig azért csak eszébe juthatnék meg egész éjszaka nagyon aggódok. vagy azt mondja hogy elmegy egy haverjával moziba megkérdezem hogy mehetek-e de ayt mondta hogy nem de persze mozi után tök véletlenül kiderül hogy még ment 5 lány meg két fiú is velük. de nagyon sok ilzet csinált már meg lesyíd ha ay exére valami rossyat mondok.. és ha a lány barátai ölelgetik meg a nyakába ugranak és azt mondják nekem hogyha nem lennének szivesen járnának vele.. szóval szerintetek mit csináljak? vagy csak túl reagálom?

2014. okt. 18. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
igcsi túlreagizod
2014. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bulizni nyilván nem azért megy hogy közben ellenőrizgesd.

bár ahogy a többit leírtad nekem az jön le, hogy vagy neki de igazából szarik rád. szerintem beszélj vele, hogy te hogy érzel és neked ez így nem jó. a kommunikáció a jó kapcsolat alapja mert itt mi csak találgatunk + nem biztos, hogy jól jönnek át a dolgok. mindenképp beszélj vele én azt tanácsolom.

2014. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sok lenne, én is aggódós vagyok (nem összekeverendő az ellenőrizgetéssel, mert azt nem szoktam). Az exemmel ezért is lett vége. A mostani párom megbízható, tudja, hogyha olyan van, hívjon fel, szóljon, hogy késik, stb...
2014. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem jódlizz vagy maszturbálj esetleg a kettőt egyszerre az az igazi!
2014. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy elmegy bulizni, kicsit igen (jó helyen van, hazajön). Bár néha elvihetne téged is.

De az a mozi nekem is kicsit gyanús lenne. Az olyan lány barátok pedig, akik többet is akarnak tőle, ne ugráljanak a nyakába. De: veled jött össze, nem velük.

2014. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de az én javaslatomon is gondolkozz el, már sokmindenkit kihúzott a csederből
2014. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig érkező válaszokat, (az értelmesebbeket). az a baj hogy már nagyon sokat próbáltam vele beszélni aztán ad egy csókot és azt hiszi attól majd minden okés és mondom neki hogy ez így nem jó de csak azt mondja hogy tudja és ki fog engesztelni de azt is persze mindig elfelejti vagy szarik rá.. nem tudom...
2014. okt. 18. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
nyald pofán amikor megcsókol. garantált siker
2014. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát azzal sok mindent nem oldok meg..:(
2014. okt. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!