Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Utál panelban és ezért folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál panelban és ezért folyton veszekszik. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


az lenne a problémám, hogy a párommal 2 hónapja költöztünk össze, de azóta folyton veszekszünk, mert ő utál itt lakni városban. (hozzáteszem én 21 évig laktam falun, ő csak 5 öt kb, mert ő itt lakott előtte) Elég nehezen bírom, 3 napja csak sírok, mert úgy volt, hogy keresünk másik albérletet mert ez nagyon drága, de mostmár néha ott tartunk, hogy ő visszamegy anyukájáékhoz inkább. Nem tudom mit fogok kezdeni egyedül, mert én viszont nem tudok visszaköltözni a szüleimhez. Teljesen kétségbe vagyok esve, félek hogy a kapcsolatunk rá megy, meg nem tudom mi lesz velem, hova menjek egyedül 70-80.000es albérlet árakkal. Mit tennétek a helyemben? tudnátok tanácsot adni?


22/L 25/F


2015. aug. 30. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy barát biztos befogad ha beszállsz költségekbe, őt meg szárd le.
2015. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs itt sajnos senkim, aki betudna:(
2015. aug. 30. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Merre, és mennyire van a legközelebbi?
2015. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más gond is lehet ebben a kapcsolatban, úgyhogy jobban jártok, ha lezárjátok... és igen, sokkal nehezebb egyedül, de még mindig jobb, mint egy mérgező kapcsolatban. (Egyedül kisebb, olcsóbb albit kell fenntartani, vagy keress lakótársat, akivel közösen béreltek valamit.)
2015. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
80 km-en belül nincs, és itt dolgozom.
2015. aug. 30. 22:32
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Az milyen albérlet?

Tégla is van 60-ért,ráadásul nem rossz környéken.

Miért nem kerestek együtt jobb helyet?

2015. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kolléga vagy főnök.
2015. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
keress társas albérletet
2015. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján a párod nem véletlenül utálja a várost, volt ideje kitapasztalni, mennyire nem tudja elképzelni városban az életét. Miért kellett odaköltöznötök? Nem találtatok a vonzáskörzetben olyan lakást, ami nem város, de nincs is messze a munkától? Szerintem ajánlott lenne leülnötök, és megbeszélni, hogy a párkapcsolattal van a baj, megbánta, hogy veled összeköltözött, vagy a város és a panel miatt feszült, mert ez az utóbbi is simán előfordulhat. Én is nagyon utálom a várost, a társasház egy rémálom, és meg lehet halni a melegtől ilyen hőségben, ha nem lenne megközelíthetetlen a munka, fognám a párom, és meg sem állnánk a szülőfalumig, és árnyékos kertekben, pincében, csendben vészelnénk át a nyarat. Tényleg ülj le vele beszélni, mert ha csak ez a baj, még lehet kezelni a helyzetet. Valamiért két hónapja ezt a döntést hoztátok, biztos volt oka annak, hogy együtt akartatok élni.. Ha a hely az oka, mindketten feküdjetek rá a keresésre. Fontosabb a nyugalom, mint párezer forint az albérleti díjban. Költözzetek zöldövezetbe. Minden városban van, vagy ha mégsem, a vonzáskörzet sok esetben csak 20-30 perc vonat- vagy buszutat jelent, mégis kertes házban laktok, és nem a városban. Ha a hiba nem a panelban, hanem a barátodban van, akkor viszont tényleg az a legjobb, amit tehetsz, ha szobát bérelsz, ameddig nem találsz olyan albérletet, amit megengedhetsz magadnak.
2015. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!