Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért veszekszik ha egy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszik ha egy a véleményünk?

Figyelt kérdés
Ez most mi? Férjemmel képtelenek vagyunk beszélgetni...minden vitàba torkollik! Beszélünk valamiről és kifejtem a véleményem ő is. Ugyanaz. De valamiért mellé beszél és tök màs dolgokat hoz ki belőle. Mondom nekem nem is ez volt a problémàm. Akkor mi? Mondom csak ez az egy. Jajj ezt màr mondtad. Mondom kérdezted vàlaszoltam elmondtam én nem akadok fel semmi màson! Jön, hogy én bolond vagyok meg idióta. Konkrét példàra most nincs időm de majd irok... remélem azért érthetö. Dedó!
2015. aug. 28. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is dedó, hogy ezt kiírod, szerintem. Felnőtt emberek vagytok, nehogy már ne tudjátok megbeszélni a dolgokat állandó veszekedés nélkül!?
2015. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert úgy egyébként is feszült valami miatt és nem tudja máshogy levezetni.
2015. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!