Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy ilyen párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, az első pár hónapban minden rendben volt, éreztem, hogy szeret a barátom. De már egyáltalán nem mondja, és máshogy sem fejezi ki, nem bókol, nem kedveskedik.

Úgy érzem, mindent megkap tőlem érzelmileg, pedig én is nehezen fejezem ki az érzéseimet. Ő ezt teljesen magától értetődőnek tartja és nem viszonozza. Nem viszem túlzásba a rajongást, sőt vissza is fogom magam, tehát az nem lehet a baj, hogy le sem tud vakarni magáról.

Oroszlán a csillagjegye, ha ez számít. (Szerintem abszolút illik rá a jegy jellemzése.)


2015. aug. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem mondod meg neki, hogy hiányzik, hogy mondja neked? Én még azt is elmondtam a barátomnak, hogy olyan jó, mikor csak úgy megszorítja a kezem, de mostanában ritkábban szokta. Azóta odafigyel rá. Sok férfiben ott van az odafigyelés szándéka és a változtatásé, de nem gondolatolvasók. Mag ezt így nem mondtad el neki, nincs jogod panaszkodni ( vagyis van, csak butaság). Ha elmondtad és továbbra sem változtat, akkor viszont érdemes kettőtökről elgondolkodni.
2015. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Beszéltél már vele ertől? Ezer oka lehet miért ilyen, amit csak ő tudhat. Mégis milyen jelentőségét tulajdonítasz a csillagjegynek, komolyan?
2015. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nekem volt már oroszlán bnőm, de ott ő volt aki keveselte, hogy nem mondok neki szépeket stb.. pedig rengetegszer mondtam neki és szerintem sokkalta jobban ki is mutattam felé, de kevés volt neki ez, és emiatt sokszor olyan megszálló volt, mintha belém akart volna költözni vagy nem tudom. :/ Szerettem mondjuk ezt benne nagyon, csak néha mikor már parancsolgatott meg nem engedett a barátaimal beszélgetni, akkor az sok lett. :/ Am, nem lehet hogy kevesli a törődést? A saját példámból gondolva.
2015. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magától értetődőnek veszi hogy vagy mellette, esetleg kéne jelezni felé hogy attól még hogy úgymond "megkapott" nem jelenti azt hogy nem kell továbbra is tennie érted.
2015. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!